Genealogia rodu Śniechowski herbu Bełty

[linia z miasta Tłumacz i jego okolic w byłym województwie stanisławowskim]

na podstawie informacji z ksiąg metrykalnych oraz materiałów legitymacyjnych szlachty galicyjskiej

 

Kazimierz ŚNIECHOWSKI (*? †?) ∞? Zofia N. (*? †?):

  A1 Marianna (*1718 †?)

  A2 Wojciech (*1721 †1784/85) de Jezierzany ∞? Zofia Zdanowicz (*? †?) de Jezierzany:

     B1 Katarzyna (*1748 †?) ∞1766 Jan Ornatowski (*? †?) de Kutyska

     B2 Józef (*1753 †?) de Jezierzany {leg. HSG 1782} [1]∞? Marianna Zwierzyńska (*? †?) [2]∞? Marianna Drohomirecka {wdowa po Wojciechu Śniechowskim (?)} (*? †?):

        C1 [1m] Stanisław Kostka Andrzej (*1777 †?) de Jezierzany [d.66] ?∞1795? Rozalia Krzemińska (*1773? †1849):

           D1 Marianna (*1800/01? †1822) ∞1820 Maciej vel Mateusz Zdanowicz (*1793 †?) de Jezierzany

           D2 Wojciech (*1806? †1845) de Jezierzany [d.66] ∞? Justyna Kozakiewicz (*ok. 1815? †?) de Chocimierz:

              E1 Maria (*1833? †?) ∞1856 Michał Zdanowicz (*1829/31? †?) de Jezierzany

              E2 Michał (*1834 †?) de Jezierzany [d.53] ∞? Filomena Krzemińska (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Michalina (*? †?):

                    G1 Piotr (*1888 †1888?)

                    G2 Petronela (*1890 †?)

                 F2 Maria (*? †?) ∞ok. 1893 Wincenty Śniechowski (*? †?) de Jezierzany {poniżej}:

                    G1 Maria (*1891 †?) {córka Marii}

                 F3 Józefa (*1874 †?)

                 F4 Julia (*1878 †?)

                 F5 Kornelia (*1880 †?):

                    G1 Apolinary (*1898 †1898?)

              E3 Franciszka (*1836 †?) [1]∞? Michał Czajkowski (*? †?) [2]∞1905 Michał Śmiałkowski (*1844 †?) de Chocimierz

              E4 Marceli (*1839 †?) de Jezierzany [d.66] Elżbieta Zembrzycka (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Franciszek (*1874 †?)

                 F2 Maria (*1877 †?)

                 F3 Michalina (*1880 †?)

                 F4 Marianna (*1883 †?)

              E5 Napoleon (*? †?) de Jezierzany [d.168] ∞? Julia Zembrzycka (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Józef (*? †?) de Jezierzany [d.262, d.447] [1]∞? Paulina Krzemińska (*? †?) de Jezierzany [2]∞? Franciszka Danilewicz (*? †?):

                    G1 [1m] Mikołaj (*1901 †?)

                    G2 [1m] Franciszek (*1903 †?)

                    G3 [1m] Wojciech (*1905 †?)

                    G4 [1m] Władysław (*1906 †?)

                    G5 [2m] Maria (*1909 †?)

                    G6 [2m] Stanisława (*1911 †?)

                 F2 Petronela (*1874 †?)

                 F3 Wojciech (*1876 †?)

                 F4 Franciszka (*1878 †?)

                 F5 Honorata (*1880 †?)

                 F6 Andrzej (*1883 †?) de Jezierzany [d.262, d.323] ∞? Maria Kozakiewicz (*? †?):

                    G1 Domicella (*1908 †?)

                    G2 Władysław (*1909 †?)

                    G3 Nikodem (*1911 †?)

                 F7 Wojciech (*1885 †?)

              E6 Antoni (*? †?) de Jezierzany [d.102, d.303] ∞? Wiktoria Czajkowska (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Andrzej (*1875 †?) de Jezierzany [d.292] ∞? Teresa Łopuszańska (*? †?):

                    G1 Julian (*1903 †?)

                 F2 Józef (*1877 †?) de Jezierzany [d.207] ∞? Teresa Krzemińska (*? †?):

                    G1 Aniela (*1903 †?)

                    G2 Władysław (*1909 †?)

                 F3 Michał (*1880 †?)

                 F4 Władysław (*1885 †?)

              E7 Jan (*1851 †?) {syn Justyny Śniechowskiej z domu Kozakiewicz}

           D3 Anna (*1808? †1846) ∞1826 Jan Zdanowicz (*1801? †?) de Jezierzany

           D4 Justyna (*przed 1816? †?) ∞1835 Stefan Malitowski (*? †?) de Jezierzany

           D5 Jan (*1818 †?) de Jezierzany [d.66] [1]∞1844 Tekla Krzemińska (*1822 †1845) [2]∞1849 [Ottynia] Rozalia Zadorska (*1829? †?) de Czeremchów:

              E1 [2m] Wojciech (*1851 †?) de Jezierzany [d.169] ∞? Maria Zdanowicz (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Antonina (*1877 †?)

                 F2 Antoni (*1878 †?)

                 F3 Franciszek Ferdynand (*1881 †?)

                 F4 Jan Ludwik (*1882 †?) de Jezierzany [d.169] ∞? Aniela Śniechowska (*1887 †?) de Jezierzany {poniżej}:

                    G1 Bronisława (*1907 †?)

                    G2 Edward (*1911 †?)

                 F5 Antoni (*1887 †?)

              E2 [2m] Maria (*1856 †?) ∞? Franciszek Śniechowski (*1850 †?) de Jezierzany {poniżej}

        C2 [1m] Anna (*1779 †?)

        C3 [1m] Tomasz z Akwinu (*1781 †?)

        C4 [1m] Małgorzata (*1782 †1825?) ∞1797 Franciszek Malitowski (*1774? †?) de Nowosiółka

        C5 [1m] Anna (*1784 †?)

        C6 [1m] Jan Ewangelista (*1786 †?)

        C7 [1m] Mateusz (*1788 †?)

        C8 [1m] Agnieszka (*1790 †?)

        C9 [1m] Rozalia (*1797 †1818) ∞ok. 1815 Antoni Baraniecki (*1789? †?) de Pużniki

        C10 [2m?] Michał Andrzej (*1794/95? †?) de Jezierzany [d.30] ∞? Katarzyna Malitowska (*1800? †1855) de Bratyszów{?}:

           D1 Antonina (*1817 †?) ∞1836 Mikołaj Krzemiński (*1814? †?) de Jezierzany

           D2 Marianna (*1825 †1848) ∞1847 Maciej vel Mateusz Racjan (*1818 †?) de Jezierzany

           D3 Mikołaj (*1827 †?) de Jezierzany [d.30] ∞1855 [Barysz] Józefa Przybyłkiewicz (*? †?) de Pużniki:

              E1 Józef (*1865? †?) de Jezierzany [d.30] [1]∞? Aniela Zajączkowska (*? †?) [2]∞1892 [Barysz] Katarzyna Widzowska vel Wiszniowska (*1868? †?) de Pużniki:

                 F1 [1m] Maria (*1891 †?)

                 F2 [2m] Bronisław (*1893 †?)

                 F3 [2m] Wilhelm (*1894 †?)

                 F4 [2m] Antoni (*1896 †?)

                 F5 [2m] Honorata (*1897 †?)

              E2 Franciszek (*1877 †?)

           D4 Zuzanna (*1830 †1833)

           D5 Jan (*1832 †?) de Jezierzany [d.30] ∞1856 Joanna Krajewska (*1838 †?) de Jezierzany:

              E1 Michał (*1857 †?) de Jezierzany [d.158] Klementyna Czajkowska (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Antoni (*1885 †?)

                 F2 Maria (*1887 †?)

                 F3 Cecylia (*1891 †?)

                 F4 Elżbieta (*1893 †?)

              E2 Michał (*? †?) de Jezierzany [d.158] ∞? Klementyna Zdanowicz (*? †?) de Jezierzany:

                 E1 Aniela (*1890 †?)

                 E2 Julian (*1893 †?)

                 E3 Marian (*1895 †?)

                 E4 Józefa (*1897 †?)

                 E5 Helena (*1899 †?)

              E3 Aniela (*1875 †?)

              E4 Honorata (*1878 †?)

           D6 Apolonia (*1834 †?) ∞1854 Józef Sikorski (*1814? †?) de Targowica

           D7 Franciszek (*1837? †?) de Jezierzany [d.30] ∞1860 Maria Zdanowicz (*1834 †?) de Jezierzany:

              E1 Józef (*1861 †?)

              E2 Andrzej (*1874 †?) de Jezierzany [d.288, d.266] ∞? Bronisława Zdanowicz (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Maria (*1898 †1898?)

                 F2 Julia (*1898 †1898?)

                 F3 Leontyna (*1901 †?)

                 F4 Władysław (*1903 †?)

                 F5 Franciszek (*1905 †?)

                 F6 Antoni (*1910 †?)

              E3 Karol (*1878 †?)

           D8 Władysław (*? †?) de Jezierzany [d.227] ∞? Maria Krzemińska (*? †?) de Jezierzany:

              E1 Antoni (*? †?) de Jezierzany [d.227] ∞? Maria Śniechowska (*1878 †?) de Jezierzany {poniżej}:

                 F1 Aniela (*1896 †?)

                 F2 Bronisława (*1900 †?)

              E2 Franciszek (*1874 †?)

              E3 Józef (*1876 †?)

              E4 Michalina (*1878 †?)

     B3 Helena (*1755 †?) ∞1772 Franciszek Koryzna (*? †?) de Nowosiółka

     B4 Mikołaj (*1756 †1825) de Jezierzany [d.150] [1]∞? Teresa Żurakowska (*? †?) [2]∞1793 [Tyśmienica] Katarzyna Zagórska (*1777 †1834) de Markowce:

        C1 [1m] Franciszka (*1782 †?)

        C2 [1m] Paweł Sebastian (*1784 †1831) de Słobudka [d.14] ∞? Katarzyna Krajewska (*1788? †1833?):

           D1 Jakub (*1809? †?) {w metryce ślubu zapisany jako Kacper} de Słobudka [d.14] ∞1833 Julianna Ruczkowska (*1812? †1839/40?):

              E1 Rozalia (*1834 †1836)

              E2 Karolina (*1836 †1842)

              E3 Marcin (*1839 †1839)

           D2 Rozalia (*1816 †1831)

           D3 Mikołaj (*1819 †?) de Słobudka [d.14] ∞1847 Wiktoria Raczkowska (*1823 †?) de Czeremchów:

              E1 Marcin (*1848 †?) de Słobudka [d.14] ∞1877 Aniela Tuzinkiewicz {recte Duzinkiewicz, primo voto Krajewska} (*1844 †?) de Słobudka {ex Jezierzany}:

                 F1 Franciszka (*1877 †?) ∞1899 Jan Kroszeńko (*1874 †?) {ex Tyśmienica}

                 F2 Petronela (*1880 †?) ∞1903 Marceli Działoszyński (*1870? †?) de Isaków

                 F3 Marcella (*1882 †?) 1908 Józef Biliński (*1883 †?) de Tłumacz ?[2]∞? Tadeusz Kłonowski (*? †?) de Stanisławów{?}

                 F4 Jan Chrzciciel (*1885 †1955) wójt in Słobudka [1]∞? Maria Peryniak (*? †ok. 1930) [2]∞1931 Karolina Trofanowicz (*1907 †?) {r.g.}:

                    G1 [1m] Andrzej (*1912 †1987) ∞1935 Genowefa Jacyszyn (*1914 †2002) de Jackówka:

                       H1 Józef (*1940 †1993) ∞? Weronika N. (*1943):

                          I1 Anna (*?)

                       H2 Ewa (*1949) ∞? Jan Pietruszka (*1949):

                          I1 Grzegorz Pietruszka (*1984)

                          I2 Katarzyna Pietruszka (*1985)

                          I3 Sylwia Pietruszka (*1986) ∞? Krzysztof Wach (*1983):

                             J1 Jan Wach (*2006)

                          I4 Małgorzata Pietruszka (*1990)

                    G2 [1m] Aniela (*1914 †?)

                    G3 [1m] Helena (*1916 †1916?)

                    G4 [1m] Kazimiera Franciszka (*1919 †2002 w Tłumaczu) ∞? N. Ryndycz (*? †?) de Słobudka

                       H1 Romana Ryndycz (*?) ∞? Stefan Łysańczuk (*?)

                    G5 [1m] Maria Anna (*1921) ∞1938 Jan Kartyniuk (*1904/05 †?) de Tłumacz

                    G6 [1m] Jadwiga "Wiśka" (*1924 †2005) ∞1943 Eustachy Ryndycz (*1912 †?) de Słobudka

                    G7 [1m] Tadeusz Mieczysław (*1924 †1959) ∞? Adela Szymków (*1928 †1997):

                       H1 Jan Antoni ŚMIECHOWSKI (*1949) ∞? Alina Majewska (*1954):

                          I1 Agnieszka (*1977)

                          I2 Ewa (*1978)

                       H2 Mieczysław Stanisław ŚMIECHOWSKI (*1952) ∞? Barbara Majewska (*1959) ->in Włochy:

                          I1 Remigiusz (*1978)

                          I2 Tomasz (*1986)

                    G8 [1m] Mieczysław Tadeusz ŚMIECHOWSKI (*1928 †2007) ∞? Stanisława Dorocicz (*1931) ->in Kanada:

                       H2 Zenon (*1956) ∞? Cynthia N. (*?):

                          I1 Chantel (*?)

                          I2 Holynde (*?)

                          I3 Brielan (*?)

                       H1 Ryszard (*1958) ∞? Robin N. (*?)

                          I1 Jefrey (*?)

                          I2 Tysson (*?)

                    G9 [1m] Antonina Stefania (*1928) ∞? Józef Sakowski (*?)

                    G10 [1m] Janina (*1929 †2002) ∞? Mieczysław Sasin (*1933 †1976):

                       H1 Iwona Sasin (*1962) ∞? Hartwig Piard (*1956) ->in Niemcy:

                          I1 Thomas Piard (*1985)

                    G11 [2m] Józef (*1932 †?)

                    G12 [2m] Adam ŚMIECHOWSKI (*1938) ∞? Władysława Kaźmierczak (*1940):

                       H1 Grażyna (*1961) ∞? Andrzej Buła (*1961):

                          I1 Filip Buła (*1988)

                          I2 Michał Buła (*1991)

                       H2 Luiza (*1963) ∞? Piotr Perko (*1960):

                          I1 Piotr Perko (*1989)

                          I2 Jan Perko (*1998)

                          I3 Marek Perko (*2001)

                       H3 Adam (*1966) ∞? Alicja Antkowiak (*1967):

                          I1 Adam (*1986)

                          I2 Ewa (*1990)

                 F5 Karol (*1889 †?)

                 F6 Kazimiera (*? †?) ∞? Kazimierz Krajewski (*? †?) de Stanisławów

              E2 Franciszek (*1850 †?) de Słobudka [d.44] ∞? Julia Kraińska (*? †?):

                 F1 Józef (*1878 †1973) de Słobudka ∞1900 Maria Gniady (*1880 †1974) de Słobudka:

                    G1 Emilia (*1900 †1920)

                    G2 Władysław (*1902 †1997) ∞? Janina N. (*? †?) ->in Argentyna:

                       H1 Hilda (*?) ∞? Antonio Mazza (*?):

                          I1 N. Mazza (*?)

                          I2 N. Mazza (*?)

                    G3 Franciszek (*1904 †1943)

                    G4 Leon (*1906 †1965) ∞? Zofia Bilińska (*1919 †1986):

                       H1 Adam (*1937 †1978) ∞? Maria Zuzanna Sarnecka (*1938 †2006):

                          I1 Wiesław (*1959) ∞? Elżbieta Małgorzata Celeban (*1960):

                             J1 Marta (*1983)

                             J2 Piotr (*1993)

                       H2 Barbara (*1938 †1996) ∞? Hubert Waldera (*? †?):

                          I1 Beata Waldera (*1964) ∞? N. Kalka (*?) w Niemczech

                          I2 Dorota Waldera (*1969) w Niemczech

                       H3 Jan (*1951) [1]∞? Krystyna Halena (*?) [2]∞? Alicja N. (*? †1988?) [3]∞? Alina N. (*?):

                          I1 [1m] Tadeusz (*1974)

                    G5 Adam (*1908 †1991) [1]∞? Maryla Fedorus (*? †?) [2]∞? Hanna N. (*? †?) ->in USA:

                       H1 [1m] Iwona (*1947)

                    G6 Janina (*1910 †1976) ∞? Józef Salewicz (*? †?) ->in Argentyna:

                       H1 Norma Salewicz (*?) ∞? N.N. (*?)

                       H2 N. Salewicz (*?) ∞? N.N. (*?)

                       H3 N. Salewicz (*?) ∞? N.N. (*?)

                    G7 Stanisław (*1912 †1993) ∞? Marta Kraus (*1917 †1996):

                       H1 Wiesława (*1948) ∞? Robert Wojtas (*1938)

                       H2 Janina (*1951) ∞? Zygmunt Siwierski (*1951)

                       H3 Hanna (*1951)

                    G8 Józefa (*1914 †1986) ∞1937 Włodzimierz Łapkowski (*1911 †1997) {ex Tustanowice}:

                       H1 Alina Łapkowska (*1941) ∞? Ryszard Witkowski (*?):

                          I1 Joanna Witkowska (*?)

                          I2 Violetta Witkowska (*1962)

                       H2 Grażyna Łapkowska (*1947) ∞? Józef Trojan (*1948 †2007)

                    G9 Jan Kazimierz (*1916 †1974) ∞? Norma Collins (*1916) ->in Wielka Brytania:

                       H1 Michelle (*1951) ∞? Michael Giles (*?):

                          I1 Victoria Giles (*?)

                          I2 Toby Giles (*?)

                          I3 Barnaby Giles (*?)

                          I4 Emily Giles (*?)

                    G10 Jadwiga Wiktoria "Wisia" (*1918 †1966)

                    G11 Emilia Kazimiera "Lusia" (*1921 †2006) ∞1954 Mieczysław Bilut (*1913 †1997):

                       H1 Zofia Bilut (*1955) ∞? Janusz Homplewicz (*1931 †2006)

                    G12 Edward Tadeusz "Tadziu" (*1923) ∞? Zygmunta "Lala" Paleolog (*?) ->in Wielka Brytania

              E3 Józef (*1852 †?) de Słobudka [d.37] ∞? Ludwika Radomska (*? †?) de Tłumacz:

                 F1 Stanisław (*1878 †1915) de Słobudka [d.37, d.36, d.26] ∞1903 Bronisława Kłonowska (*1884 †?) de Słobudka:

                    G1 Stefania (*1903 †?)

                    G2 Józef (*1905 †?)

                    G3 Emilia (*1907 †?)

                    G4 Karol (*1909 †?)

                    G5 Władysław (*1911 †?)

                    G6 Maria (*1914 †?) ∞1932 Jan Petrus (*1907 †?) de Tłumacz

                 F2 Franciszek (*1881 †?)

                 F3 Petronela (*1882 †?)

                 F4 Leon (*1885 †?)

                 F5 Wincenty (*1887 †?)

                 F6 Antonina (*1890 †?)

                 F7 Albina (*1891 †?)

                 F8 Joanna (*1894 †?)

                 F9 Rozalia (*1897 †?)

                 F10 Helena (*1900 †?)

              E4 Maria (*1854 †1856)

              E5 Paweł (*1857 †1931?) de Słobudka ∞1885 Joanna Szydłowska {primo voto Bilińska} (*1852 †1932) de Tłumacz ->in Tłumacz:

                 F1 Franciszek Józef (*1886 †?) ∞1911 Magdalena Finstry ["Finstrówna"] (*? †?):

                    G1 Antoni "Tosiek" (*? †?)

                    G2 Tadeusz "Tadek" (*? †?)

                    G3 Urszula (*? †?)

                    G4 Irena (*? †?)

                 F2 Barbara Joanna (*1886 †?) ∞1906 Stanisław Rolewicz (*1881 †?) {ur. in Drohobycz}

                 F3 Wiktoria (*1889 †1959) ∞? Klemens Kłonowski (*1881 †1964)

                 F4 Mieczysław Jan (*1892 †1892?)

                 F5 Stefania Aniela (*1894 †1986) ∞1912 Maksymilian Tuchlinowicz (*1880 †1968) {ex Szerszeniowce (par. Tłuste)} ->in Tłumacz:

                    G1 Maria Tuchlinowicz (*1913 †2001) ∞1939 Józef Pawula (*1905 †1964):

                       H1 Anna Pawula (*1940) ∞1967 Krzysztof Odrobiński (*1945):

                          I1 Małgorzata Odrobińska (*1968) ∞1990 Wiesław Siwek (*1968):

                             J1 Aleksander Siwek (*1991)

                          I2 Izabela Odrobińska (*1970) [1]∞1988 Ireneusz Janiszek (*1961 †1996) [2]∞1997 Artur Konderak (*1965):

                             J1 Ida Konderak (*2006)

                             J2 Melania Konderak (*2009)

                          I3 Ewa Odrobińska (*1975) ∞2007 Wojciech Gzyl (*1970) {przyjął nazwisko żony}:

                             J1 Michał Odrobiński (*2007)

                          I4 Barbara Odrobińska (*1975) ∞2000 Jarosław Dudek (*1973):

                             J1 Wiktor Dudek (*2006)

                             J2 Nadia Dudek (*2007)

                       H2 Lucyna Pawula (*1949 †1988)

                    G2 Edward Tuchlinowicz (*? †1940)

                    G3 Stefania "Nina" Tuchlinowicz (*1920 †2009) ?∞? Marian Rolewicz (*1918 †1987)

                    G4 Helena Tuchlinowicz (*1920 †1921)

              E6 Wojciech (*1860 †?)

              E7 Karol (*1862 †?)

              E8 Michał (*1864 †?)

           D4 Jan (*1825 †1828)

        C3 [1m] Marianna (*1786 †?) ∞ok. 1814 Maciej vel Mateusz Szydłowski (*1788 †?)

        C4 [1m] Jan (*1788 †1821)

        C5 [1m] Józef (*1790 †1851) de Jezierzany [d.69] ∞? Agnieszka Kłonowska (*1795? †1853):

           D1 Wojciech (*1816 †?)

           D2 Kacper Franciszek (*1818 †?)

           D3 Antoni (*1820 †?) de Chocimierz [d.316] ∞1843 [Chocimierz] Tekla Kruchowska (*1827? †?) de Chocimierz ->in Chocimierz [d.98, d.316]:

              E1 Michalina (*1844 †?)

              E2 Andrzej Apostoł (*1846 †ok. 1873) de Chocimierz [d.316] ∞? Apolonia Krzemińska (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Marcin (*1873 †?) {pogrobowiec}

              E3 Wojciech (*1849 †?)

              E4 Małgorzata (*1851 †1853)

              E5 Maria (*1854 †?)

              E6 Jan (*1857 †1857)

              E7 Józefa (*1859 †1859)

              E8 Michał (*1860 †?)

              E9 Franciszka (*1869? †?) ∞1886 [Chocimierz] Jan Greniuk (*1854? †?) de Chocimierz

           D4 Jan (*1822 †?) de Jezierzany [d.69] [1]∞1847 [Ottynia] Anna Raczkowska (*1829? †?) de Czeremchów [2]∞1860 Joanna Samborska (*1839 †?) de Nadorożna:

              E1 [1m] Franciszek (*1850 †?) de Jezierzany [d.117] [1]∞? Maria Śniechowska (*1856 †?) de Jezierzany {powyżej} [2]∞? Teresa Zdanowicz (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 [1m] Franciszka (*1876 †?)

                 F2 [1m] Aniela (*1878 †?)

                 F3 [2m] Andrzej (*1879 †?)

                 F4 [2m] Bronisława (*1880 †?)

                 F5 [2m] Józef (*1882 †?)

                 F6 [2m] Edward (*1884 †?)

                 F7 [2m] Józef (*1885 †1885?)

                 F8 [2m] Ludwik (*1887 †1887?)

                 F9 [2m] Mikołaj (*1887 †?)

                 F10 [2m] Maria (*1888 †?)

                 F11 [2m] Julian (*1891 †?)

              E2 [1m] Maria (*1853 †?)

              E3 [1m] Michał (*1857 †?) de Jezierzany [d.171, d.117] ∞? Teresa Zdanowicz (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Franciszek (*1883 †?)

                 F2 Marianna (*1884 †?)

                 F3 Ludwik (*1885 †?)

                 F4 Aniela (*1887 †?) ∞ok.1907 Ludwik Śniechowski (*1882 †?) de Jezierzany {powyżej}

                 F5 Bronisława (*1889 †?)

                 F6 Marianna (*1891 †?)

                 F7 Bronisław (*1896 †?)

                 F8 Julian (*1900 †1900?)

           D5 Kazimierz (*1825 †?) de Jezierzany [d.69] ∞1847 Maria Skulska (*1828 †?) de Jezierzany:

              E1 Rozalia (*1851 †1851)

              E2 Antoni (*1858 †?)

              E3 Andrzej (*? †?) de Jezierzany [d.69] ∞? Klementyna Maciborko (*? †?):

                 F1 Bronisława (*1890 †?)

                 F2 Aniela (*1892 †?)

           D6 Mikołaj (*1828 †1836)

           D7 Andrzej (*1830 †?) de Jezierzany [d.69, d.171] ∞? Anna Szymek {recte Schimek} (*? †?):

              E1 Karol (*? †?) de Jezierzany [d.171] ∞? Paulina Krzemińska (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Józef (*1891 †?)

                 F2 Kornelia (*1893 †?)

                 F3 Jan (*1895 †?)

                 F4 Julian (*1897 †?)

                 F5 Eleonora (*1900 †?)

              E2 Wincenty (*? †?) de Jezierzany [d.53] ∞? Maria Śniechowska (*? †?) de Jezierzany {powyżej}:

                 F1 Julian (*1893 †?)

                 F2 Andrzej (*1894 †?)

                 F3 Bronisław (*1896 †?)

                 F4 Rozalia (*1989 †?)

              E2 Maria (*1878 †?) ∞ok. 1896 Antoni Śniechowski (*? †?) de Jezierzany {powyżej}

              E3 Michał (*1882 †?)

              E4 Aniela (*1886 †1886?)

           D8 Maria(nna) (*1835 †?) ∞1850 Michał Jaskułowski (*1831 †?) de Chocimierz

        C6 [1m] Andrzej (Andrzej Michał) {?} (*1791 †1831) de Jezierzany [d.35] ∞? Maria Kulczycka (*? †po 1831):

           D1 Tomasz (*1815? †?) de Jezierzany [d.35] [1]∞1840 [Tyśmienica] Marianna Hołyńska (*1820 †?) de Markowce {ex Przerośl} [2]∞1874 [Tyśmienica] Katarzyna Jedlińska (*1853 †?) de Kłubowce:

              E1 [1m] Rozalia (*1842 †?) ∞1859 Franciszek Zdanowicz (*1834 †?) de Jezierzany

              E2 [2m] Józef (*1875 †1875) {ur. i zm. in Kłubowce}

              E3 [2m] Maria (*1876 †?)

           D2 Michał Stanisław (*1818 †?) de Jezierzany [d.35] ∞1852 Anna Raczkowska (*1831 †?) de Czeremchów:

              E1 Franciszek (*1853 †1853)

              E2 Paweł (*1854 †1855)

              E3 Jan (*1856 †?) de Jezierzany [d.150, d.99, d.199] ∞? Katarzyna Wolanowska (*? †?):

                 E1 Michał (*1881 †?)

                 E2 Antonina (*1883 †?)

                 E3 Józef (*1886 †1886?)

                 E4 Stanisław (*1887 †?) de Jezierzany [d.201] ∞1910 Bronisława Ornatowska (*1892? †?) de Jezierzany:

                    F1 Janina (*1911 †?)

                 E5 Franciszek (*1890 †?)

                 E6 Franciszek (*1892 †?)

                 E7 Józef (*1895 †?)

                 E8 Bronisława (*1896 †?)

                 E9 Maria (*1899 †?)

                 E10 Józef (*1901 †?)

              E4 Rozalia (*1859 †przed 1892?) ∞ok. 1888 Jan Karol Bittner (*? †?) de Tłumacz

              E5 Franciszek (*? †ok. 1892) de Jezierzany ∞? Agnieszka Pankowska (*? †?):

                 F1 Karolina (*1887 †1892?) in Tłumacz [d.112]

                 F2 Aniela (*1892 †1892?) in Tłumacz {dziecko Agnieszki}

                 F3 Petronela (*1894 †1894?) in Tłumacz {dziecko Agnieszki}

                 F4 Katarzyna (*1896 †?) in Tłumacz {dziecko Agnieszki}

           D3 Jakub (*1821 †?) de Jezierzany [d.252] [1]∞? Maria Łomnicka vel Zdanowicz (*? †przed 1860?) [2]∞1860 Antonina Rzepecka (*1841? †?) de Jezierzany:

              E1 [1m] Marcin (*1857 †?) {ur. in Jezierzany [d.118]}

              E2 [2m] Józefa (*1862? †?) ∞1880 Piotr Racjan (*1851 †?) de Jezierzany

              E3 [2m] Adam (*? †?) de Jezierzany [d.8] [1]∞? Helena Żurakowska (*? †?) [2]∞? Marianna Szlachter (*? †?):

                 F1 [1m] Klementyna (*1888 †?)

                 F2 [1m] Adolf (*1890 †?)

                 F3 [1m] Ludwik (*1892 †?)

                 F4 [1m] Michał (*1893 †?)

                 F5 [1m] Antoni (*1895 †?)

                 F6 [2m] Aniela (*1901 †?)

                 F7 [2m] Klementyna (*1903 †?)

              E4 [2m] Bronisława (*1875 †?)

              E5 [2m] Michał (*1878 †?)

           D4 Maciej vel Mateusz (*1824 †1831)

           D5 Józef (*1827 †1838)

           D6 Jan (*1829? †1849)

        C7 [2m] Marcin (*1796 †?)

        C8 [2m] Tekla (*1798 †?)

        C9 [2m] Apolonia (*1802 †?) ∞1825 Antoni Kulczycki (*1793? †?) de Pałahicze

        C10 [2m] Wojciech (*1804? †?) de Jezierzany [d.150] [1]∞? Maria Kawecka (*? †przed 1853?) [2]∞? Maria Ławryszkiewicz(?) (*? †?) [3]∞1859 Maria Krzemińska (*1829? †?) de Jezierzany:

           D1 [1m] Antoni (*1829? †?) de Jezierzany [d.150] ∞1857 Rozalia Berezowska (*1834? †?) de Osoptyn:

              E1 Antoni (*1859 †?)

           D2 [1m] Michał (*1831 †1832)

           D3 [1m] Filipina (*1835 †?) ∞1856 Michał Skulski(*1831 †?) de Jezierzany

           D4 [1m] Gustaw (*2 III 1840 †7 III 1840)

           D5 [1m] Franciszek (*1 XII 1840 †5 XII 1840)

           D6 [1m] Mikołaj (*1845 †?) de Jezierzany [d.150, d.68] ∞? Anna Bereźnicka (*? †?) {c. Stefana i Anastazji Grabowieckiej}:

              E1 Franciszek (*1876 †?) de Jezierzany [d.150?] ∞? Leontyna Zajączkowska (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Rudolf (*1900 †?)

              E2 Aniela (*1883 †?)

              E3 Ludwik (*1886 †?)

              E4 Marcin (*1888 †?)

              E5 Marianna (*1890 †?)

              E6 Marian Pankracy (*1891 †?)

           D7 [1m] Piotr (*1849 †?) de Jezierzany [d.150] ∞? Michalina Rzepecka (*1856 †?) de Jezierzany:

              E1 Marianna (*1875 †?)

              E2 Antoni (*1878 †?) de Jezierzany ∞1904 Joanna Gąsiorowska (*1886? †?) de Jezierzany

              E3 Wojciech (*1881 †?) de Jezierzany [d.150] ∞? Marianna Kumanowska (*? †?):

                 F1 Antoni (*1907 †?)

                 F2 Stanisław (*1909 †?)

                 F3 Bronisław (*1910 †?)

           D8 [2m] Jan (*1853 †?)

           D9 [2m] Klara (*1856 †?)

           D10 [2m] Rozalia (*1859 †?)

           D11 [3m] Franciszek (*1861 †?)

        C11 [2m] Katarzyna (*1806? †?) ∞1823 Józef Mikulski (*1803? †?) de Jezierzany

        C12 [2m] Anna (*1809? †1849) ∞1829? Józef Kłonowski (*1802 †?) de Tłumacz

        C13 [2m] Tomasz (*1810? †?) de Jezierzany [d.150] ∞1836 [Ottynia] Maria Raczkowska (*1818 †?) de Czeremchów:

           D1 Karolina (*1838 †?) ∞1856 Antoni Zdanowicz (*1832 †?) de Jezierzany

           D2 Wojciech (*1845 †?) de Jezierzany [d.150] ∞? Filomena Krzemińska (*1856 †?) de Jezierzany:

              E1 Michał (*1874 †?) de Jezierzany [d.150] ∞? Kornelia Krzemińska (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Józef (*1901 †?) {I}

                 F2 Emilia (*1901 †?) {XII}

                 F3 Jan Leon (*1904 †?)

                 F4 Nikodem (*1907 †?)

                 F5 Izabella (*1910 †?)

              E2 Ludwik (*1877 †?)

              E3 Józef (*1878 †?)

              E4 Julianna (*1880 †?)

              E5 Antoni (*1883 †?)

              E6 Ludwik (*1885 †?) de Jezierzany [d.150] ∞1910 Maria Zdanowicz (*1894? †?) de Jezierzany:

                 F1 Wiktoria (*1911 †1911?)

              E7 Jan (*1888 †?)

              E8 Julian (*1891 †?)

              E9 Albin (*1893 †?)

              E10 Emilia (*1895 †?)

              E11 Leon (*1897 †?)

           D3 Józef (*1847 †1848)

           D4 Anna (*1850 †1851)

           D5 Anna (*1852 †?)

           D6 Honorata (*1855 †1855)

           D7 Piotr (*1856 †1856)

           D8 Paweł (*1856 †1856)

           D9 Antoni (*1858 †?)

           D10 Franciszek (*1862 †?)

        C14 [2m] Marianna (*1812? †1855) [1]∞1832 Józef Krzemiński (*1808? †1835) de Jezierzany [2]∞1836 Wincenty Zdanowicz (*1818 †?) de Chocimierz {ex Kutyska}

        C15 [2m] Antoni (*1816 †1817) in Jezierzany [d.71]

        C16 [2m] Maciej vel Mateusz (*1818 †?) ?∞? Teofila Wolska (*? †?) {r.g.} de Czernelica ->in Czernelica:

            D1 Jan Kanty (*1844 †1845)

     B5 Jan (*1760 †?) de Jezierzany ∞1788 [Stanisławów] Marianna Grocholska (*1769? †?) de Stanisławów:

        C1 Maciej vel Mateusz (*1789 †1855) de Jezierzany [d.117] ?∞? Katarzyna Zdanowicz (*? †?) de Jezierzany:

           D1? Antoni (*? †?) de Jezierzany [d.117] ∞? Anna Sikorska (*? †?):

              E1 Karol (*1840 †?) de Jezierzany [d.117] ∞? Paulina Zdanowicz (*1848 †?) de Jezierzany:

                 F1 Olimpia (*1866? †?) [1]∞1887 Michał Racjan (*1856 †?) de Jezierzany [2]∞1911 Kazimierz Krzemiński (*1856 †?) de Jezierzany

                 F2 Antoni (*1876 †?) de Jezierzany [d.132, d.260] ∞? Anna Ilnicka (*? †?):

                    G1 Aniela (*1901 †?)

                    G2 Bronisława (*1903 †?)

                    G3 Maria (*1907 †?)

                    G4 Józef (*1910 †?)

                 F3 Franciszek (*1876 †?)

                 F4 Bronisława (*1879 †?)

                 F5 Michał (*1880 †?)

                 F6 Michał (*1881 †?)

                 F7 Kornelia (*1884 †?)

                 F8 Edward (*1887 †?)

                 F9 Marian (*1891 †?)

              E2 Kazimierz (*1849 †?) de Jezierzany [d.117] ∞? Anna Żurawska (*? †?) de Jezierzany:

                 F1 Antoni (*1878 †?) de Jezierzany [d.220] ∞? Aniela Czajkowska (*? †?) de Jezierzany:

                    G1 Helena (*1909 †?)

                 F2 Jan (*1880 †?)

                 F3 Maria (*1882 †?)

                 F4 Paulina (*1885 †?)

                 F5 Franciszek (*1889 †?)

                 F6 Aniela (*1892 †?)

                 F7 Aniela (*1892 †?)

                 F8 Franciszek (*1896 †1896?)

                 F9 Bronisława (*1898 †?)

              E3 Andrzej (*1851 †1856)

              E4 Jan (*1854 †?) de Olesza [d.179] ∞? Aniela Wielogórska {primo voto Moniuk} (*? †?):

                 F1 Franciszek (*1880 †?)

                 F2 Leon (*1882 †?)

                 F3 Józef (*1884 †?)

                 F4 Antoni (*1889 †?)

                 F5 Marian (*1891 †?)

                 F6 Kazimierz (*1893 †?)

           D2 Jakub vel Jan (*1791? †1848) de Jezierzany [d.117] {zm. in Chocimierz} ∞? Maria Horodyska vel Horodecka (*1790? †1839):

              E1 Franciszek (*? †?) de Jezierzany [d.117] ∞? Rozalia Zagórska (*1842 †?) de Jezierzany:

                 F1 Adolf (*? †?) de Jezierzany [d.117] ∞? Bronisława Kamińska (*? †?) de Jezierzany:

                    G1 Marianna (*1897 †?) ∞ok. 1922 Aleksander Ilnicki (*1895? †?) de Żywaczów

                    G2 Rudolf (*1899 †1899?)

                    G3 Helena (*1900 †?)

                    G4 Józef (*1903 †?)

                    G5 Michalina (*1905 †?)

                    G6 Julian (*1907 †?)

                    G7 Leon (*1911 †?)

                 F2 Julian (*1877 †?) de Jezierzany [d.117, d.267] ∞? Józefa Zdanowicz (*? †?) de Jezierzany:

                    G1 Michalina (*1902 †1902?)

                    G2 Rudolf (*1903 †?)

                    G3 Helena (*1906 †?)

                    G4 Maria (*1907 †?)

                    G5 Zygmunt Mieczysław (*1911 †?)

                 F3 Wojciech (*1880 †?)

                 F4 chłopiec (*1881 †?)

                 F5 chłopiec (*1883 †1883)

                 F6 dziewczynka (*1883 †1883)

              E2 Tomasz (*1845 †1846)

              E3 Jan (*1848 †1849)

              E4 Antoni (*1850 †?)

           D3 Marianna (*1822 †?) ∞1836 Stanisław Malitowski (*1812? †?) de Bratyszów

        C2 Franciszek (*1791 †1823) in Jezierzany [d.70]

        C3 Wojciech (*1793 †?)

        C4 Katarzyna ze Sieny (*1799 †?) de Jezierzany [d.52] ∞1827 Fabian Strychowski (*1797? †1839) de Czortowiec

        C5 Marianna (*1800?! †?) de Jezierzany [d.77?] ∞1823 Jan Krajewski (*1801 †1855) de Jezierzany

        C6 Józef (*1807? †1846) de Jezierzany [d.70] ∞1832 [Łysiec] Anna Rudnicka (*1807? †?) de Drohomirczany ->in Drohomirczany:

           D1 Stefan (*1833 †1833) {jeden z trojaczków}

           D2 Marianna (*1833 †1833) {jedna z trojaczków}

           D3 Tekla (*1833 †1833) {jedna z trojaczków}

           D4 Antoni (*1834? †1855) {utonął w wodzie?}

           D5 Julianna (*1838 †?) ∞1858 Jan Władyka (*1834? †?)

           D6 Wincenty (*1842 †?)

     B6 Rozalia (*1761 †?) {c. Anny ?}

     B7 Józef (*1762 †?) {z notatki na luźnej kartce w księdze ślubów}

     B8 Teresa Marianna (*1765 †1765)

     B9 Marianna (*1767 †?)

     B10 Stanisław (*1770 †?) ?∞1795? Marianna Krzemińska (*? †?):

        C1 Andrzej Arellinum(?) (*1798 †?)

        C2 Marianna (*1800 †1822) ∞1820 Mateusz Zdanowicz (*1793 †?) de Jezierzany

     B11 Marcin (*1771 †?)

  A3 Katarzyna (*1725 †?)

  A4? Konstancja (*? †?) ∞1760 Andrzej Drohomirecki (*? †?) de Jezierzany

 

   + Jan{?} ŚNIECHOWSKI{?} (*? †?) ∞? Helena{?} N. (*? †?):

     A1 Agnieszka ŚNIECHOWSKA (*ok. 1765? †ok. 1825) ∞ok. 1807 Józef Żurawski (*? †?) de Jezierzany

 

      + Wojciech ŚNIECHOWSKI (*? †?) de Jezierzany ∞? Marianna Drohomirecka (*? †?):

        C1 Wojciech Wincenty z Ferrary (*1789 †?)

        C2 Andrzej (*1790 †?)

        C3 Agnieszka (*1793 †?) ∞? Jan Kossowski (*? †?) de Żywaczów

        C4 Jakub (*1795 †?)

 

         + Wojciech ŚNIECHOWSKI (*? †?) de Jezierzany ∞? Jadwiga Kozakiewicz (*przed 1816? †?) de Jezierzany [d.68]:

           A1 Michał (*1835 †?) {in Jezierzany [d.68]} ∞1859 Julia Krzemińska (*1840 †?) de Jezierzany:

              B1 Antoni (*? †?) ∞? Maria Ziomkowska (*? †?) de Tłumacz → in Tłumacz:

                 C1 Kornelia (*1889 †?) ∞1922? Jan Szymański (*? †?) de Lwów

                 C2 Michał (*1891 †?) {zginął podczas I wojny światowej}

                 C3 Józef (*1894 †1894?)

                 C4 Franciszek (*1895 †1895?)

                 C5 Władysław (*1896 †?) ∞1925? Michalina Czułowska (*? †?):

                    D1 Michał ŚMIECHOWSKI (*po 1925)

                 C6 Józefa (*1898 †1902?)

                 C7 Antoni (*? †?)

                 C8 Bronisław (*1906 †?) de Tłumacz ∞1932 Antonina Olejnik (*1915? †?) de Tłumacz

                 C9 Stanisław (*? †?)

              B2 Karol (*? †?) de Jezierzany [d.191] ∞? Antonina Perucka (*? †?):

                 C1 Domicella (*1896 †?)

                 C2 Mikołaj (*1898 †?)

                 C3 Józef (*1900 †?)

                 C4 Bronisław (*1903 †?)

                 C5 Maria (*1905 †?)

                 C6 Julianna (*1907 †?)

                 C7 Aniela (*1909 †?)

           A2 Mikołaj (*1848 †?) {in Jezierzany [d.68]} de Jezierzany [d.68] ∞? Franciszka Krzemińska (*? †?) de Jezierzany:

              B1 Julian (*1892 †?)

              B2 Bronisława (*1893 †?)

              B3 Józef (*1896 †1896?)

              B4 Rudolf (*1897 †?)

              B5 Michał (*1900 †1900?)

              B6 Maria (*1901 †?)

              B7 Julianna (*1904 †?)

              B8 Genowefa (*1906 †?)

           A3 Jan (*1853 †?) {in Jezierzany [d.68]} de Jezierzany [d.68, d.155] [1]∞? Michalina Skulska (*? †?) [2]∞? Karolina Smulska (*? †?):

              B1 [1m] Marianna (*1882 †?)

              B2 [1m] Wojciech (*1884 †?)

              B3 [1m] Antoni (*1885 †?)

              B4 [1m] Joanna (*1887 †?) [1]∞? Maciej Seniów (*? †?) [2]∞1928/38 Leon Kłonowski (*1903 †?) de Słobudka

              B5 [1m] Kunegunda Aniela (*1890 †?)

              B6 [1m] Marian (*1891 †?)

              B7 [1m] Aniela (*1894 †?)

              B3 [2m] Bronisława (*1899 †?)

              B4 [2m] Józef (*1908 †?)

 

            + Antoni ŚNIECHOWSKI (*? †?) ∞? Franciszka Zdanowicz (*? †?):

              A1 Michał (*? †?) de Jezierzany [d.163] ∞? Emilia Pleśń (*? †?):

                 B1 Emilia (*1910 †?)

 

               + Józef ŚNIECHOWSKI (*? †?) de Jezierzany ∞? N.N. {primo voto Małecka} (*? †?):

                 A1 Stefania (*po 1923 †?) ∞? N. Miszker (*? †?)

 

                  + Julian ŚNIECHOWSKI (*? †?) ∞? Joanna Burczyńska {primo voto Ilnicka} (*1896 †?) de Tłumacz

 

                  + Józef ŚNIECHOWSKI (*? †?) de Jezierzany ∞? Genowefa Samborska (*? †?):

                    A1 Jan (*1940) {ur. in Jezierzany}

 

                  + Bronisław ŚMIECHOWSKI (*? †?) ∞? Julia Tuzinkiewicz (*? †?) de Jezierzany

 

               + Albina ŚNIECHOWSKA (*? †?) de Słobudka ∞ok. 1911/21 Jan Romaniuk (*? †?) de Tłumacz

 

         + Barbara ŚNIECHOWSKA (*? †?) ∞ok. 1831 Kazimierz Drzymuchowski (*? †?) de Zrębówka

 

         + Marianna ŚNIECHOWSKA (*? †?) ∞ok. 1818 Antoni Działoszyński (*? †?) de Isaków

 

         + Agnieszka ŚNIECHOWSKA (*? †?) ∞ok. 1809 Wojciech Krzemiński (*? †?) de Jezierzany

 

      + Marianna ŚNIECHOWSKA (*? †?) ∞ok. 1775 Andrzej Szydłowski (*1743 †?)

 

      + Anna ŚNIECHOWSKA (*? †?) ∞ok. 1770 Stefan Pruszyński (*? †?) de Jezierzany

 

+ Franciszek ŚNIECHOWSKI (*? †?) {wzm. w 1728 r.}

* Z wyżej wymienionych Śniechowskich (z Jezierzan koło Tłumacza) pochodzili Józef, Mikołaj, Jan i Józef Śniechowscy, którzy udowodnili swoje szlachectwo oraz prawo do herbu Bełty w Halickim Sądzie Grodzkim w 1782 r. Teza ta staje się pewniejsza, jeśli przyjąć, że spośród Śniechowskich (oznaczonych literą "B") Wojciech Śniechowski nie dożył legitymacji, imię zaś Stanisława Śniechowskiego zostało pomylone.

 

[linia z miasta Tadanie i jego okolic w byłym województwie lwowskim]

na podstawie informacji z ksiąg metrykalnych oraz materiałów legitymacyjnych szlachty galicyjskiej

 

Aleksander ŚNIECHOWSKI (*? †?) ∞? N.N. (*? †?):

  A1 Władysław (*? †?) ∞? N.N. (*? †?):

     B1 Józef (*? †?) ∞? Anna Słupecka (*? †?):

        C1 Tomasz Grzegorz (*1757 †?) {leg. WS 1805} de Derewlany [d.50] [1]∞? Marianna Łozińska (*? †?) [2]∞? Katarzyna Piotrowska {primo voto Ostrowska} (*? †?):

           D1 [1m] Jan (*1791 †?)

           D2 [1m] Wojciech (*1792 †?)

           D3 [1m] Aleksander (*1794 †?) de Derewlany [d.50, d.62] ∞? Franciszka Cielińska (*? †?):

              E1 Karol (*1821 †?)

              E2 Marianna (*1824 †?)

              E3 Jan (*1826 †?)

              E4 Wiktoria (*1829 †?)

              E5 Teresa (*1831 †?)

           D4 [1m] Marcin (*1796 †?)

           D5 [1m] Kazimierz (*1797 †?)

           D6 [1m] Jakub Mateusz (*1798 †?)

           D7 [2m] Piotr (*1806 †?) de Derewlany [d.62] ∞? Marianna Kaczorowska (*? †?):

              E1 Franciszek (*1829 †?)

           D8 [2m] Magdalena (*1809 †?)

           D9 [2m] Antoni (*1813 †?)

        C2? Marianna (*? †?) ∞ok. 1785 Andrzej Łoziński (*? †?) de Derewlany

     B2 Antoni (*? †?)

     B3 Wojciech (*? †?)

 

               + Jan ŚNIECHOWSKI (*? †?) ∞? Marianna Lewicka (*? †?):

                 A1 Piotr (*? †?) de Derewlany [d.62] ∞? Katarzyna Szczur (*? †?):

                    B1 Michał (*1898 †1898)

 

[linia z miejscowości Śnieżków w byłym województwie wołyńskim]

na podstawie informacji od członków rodu

 

Jan ŚNIECHOWSKI (*? †?) [1]∞? Justyna Kamińska (*? †?) [2]∞? Justyna Kosarzycka (*? †?):

  A1 [1m] Florian (*? †?) ∞1869 Justyna Grochowska (*? †?):

     B1 Andrzej (*? †ok. 1919) de Berezne ∞1911 Antonina Żarczyńska (*1891 †1924):

        C1 Donata (*1915 †1998) {ur. in Śnieżków} ∞1931 Piotr Kowalski (*1898 †1975):

           D1 Irena "Renia" Kowalska (*1932 †2008) ∞? Stefan Fokow (*1929 †1991)

           D2 Janusz Kowalski (*1937 †1999) ∞? Maryla N. (*?)

           D3 Alicja "Alfreda" Kowalska (*1945) ∞? Franciszek Mackojć (*?)

           D4 Władysław Kowalski (*1948) ∞? Małgorzata Ignerska (*?)

        C2 Stanisław (*1912 †1956) {ur. in Śnieżków} ∞1934 Bronisława Kuriata (*1911 †1996):

           D1 Józef (*1939) ∞? Michalina Haller (*1940 †1980):

              E1 Krzysztof ŚNIECHOWSKI - używa: HALLER (*1964) ∞? Marzena "Maja" N. (*1969) w Austrii:

                 F1 Debora HALLER (*1989)

                 F2 Kessia HALLER (*1991)

              E2 Bogna (*1965) [1]∞? Zdzisław Sosnowski (*? †?) [2]∞? Rolf Heinert (*? †?)

              E3 Ilona (*1973) ∞? Łukasz Myrdko (*1973)

           D2 Juliusz (*1948) ∞? Karolina Janusz (*1947):

              E1 Piotr (*1969) ∞? Urszula Dolińska (*1964):

                 F1 Sebastian (*1996)

                 F2 Alicja (*1997)

              E2 Paweł (*1974)

              E3 Janusz (*1981)

              E4 Marta (*1985)

           D3 Wanda (*1934) ∞? Bronisław Peszko (*1926 †1996):

              E1 Roman Peszko (*1954) ∞? Krystyna Kikowska (*1954)

              E2 Andrzej Peszko (*1959)

              E3 Elżbieta Peszko (*1960)

        C3 Wincentyna (*1921 †1980) ∞? Mieczysław Cybulski (*1914 †1996):

           D1 Henryk Cybulski (*1940 †2008) ∞? Monika N. (*? †?)

           D2 Róża Helena Cybulska (*?) ∞? Jan Niewiadoski (*? †?)

           D3 Janusz Cybulski (*1944 †1965)

           D4 Teresa Cybulska (*?) ∞? Jerzy Sroka (*?)

           D5 Alicja Cybulska (*1953) ∞? Paweł Kotwicki (*?)

           D6 Elżbieta Cybulska (*?) ∞? Janusz Mazur (*?)

     B2 Aleksander (*1874 †?) de Berezne [1]∞? Marcelina Hutnicka (*? †?) [2]∞1909 Agnieszka Jeleń (*ok. 1878 †?)

     B3 Rajmund (*1880 †1939) de Berezne [1]∞1903 Franciszka Żarczyńska (*? †?) [2]∞1916 Filomena Cybulska (*? †?):

        C1 [1m] Janina (*1908 †1982) {ur. in Śnieżków} ∞? Wacław Bukowski (*1905 †1963):

           D1 Irena Bukowska (*1929 †2007) ∞? Stanisław Ostrowski (*1928 †1959):

              E1 Danuta Ostrowska (*1950) ∞? Zdzisław Tański (*1946):

                 F1 Wojciech Tański (*?)

                 F2 Mariusz Tański (*?)

              E2 Wiesława Ostrowska (*1952) ∞? Janusz Jachimiak (*1949):

                 F1 Dorota Jachimiak (*?)

                 F2 Sylwia Jachimiak (*?)

              E3 Barbara Ostrowska (*1957) ∞? Janusz Siwicki (*1953)

           D2 Edmund Bukowski (*1930 †2010) ∞? Bronisława Mylczyńska (*1932 †2002):

              E1 Danuta Bukowska (*1952) ∞? Stefan Tański (*?):

                 F1 Anna Tańska (*?) ∞? N. Pawelski (*?)

                 F2 Katarzyna Tańska (*?) ∞? N. Lesiński (*?)

                 F3 Mariola Tańska (*?) ∞? N. Szymański (*?)

              E2 Mirosław Bukowski (*1954 †1983) ∞? Danuta Sobotka (*?):

                 F1 Jacek Bukowski (*?)

                 F2 Adam Bukowski (*?)

                 F3 Monika Bukowska (*?)

              E3 Edward Bukowski (*1956) ∞? Barbara Rynkowska (*1959):

                 F1 Anna Bukowska (*?)

              E4 Elżbieta Bukowska (*1961) ∞? Andrzej Tański (*1961):

                 F1 Rafał Tański (*?)

                 F2 Iwona Tańska (*?)

           D3 Alfreda Bukowska (*1932 †1996) ∞? Tadeusz Dziewidek (*1928 †2008):

              E1 Alicja Dziewidek (*1955) ∞? Nikos Stefanis (*1954):

                 F1 Demostenis Stefanis (*?)

                 F2 Ilona Stefanis (*?)

              E2 Anna Bożena Dziewidek (*1958) ∞? Andrzej Janicki (*1958):

                 F1 Renata Janicka (*?) ∞? N. Pietrzak (*?)

                 F2 Emilia Janicka (*?)

           D4 Halina Bukowska (*1933 †2011) ∞? Franciszek Gałęziewski (*1927 †1991):

              E1 Mirosław Gałęziewski (*1955 †2009)

              E2 Waldemar Gałęziewski (*1960) ∞? Grażyna Kempista (*1959):

                 F1 Cezary Gałęziewski (*1985)

                 F2 Magdalena Gałęziewska (*1990)

           D5 Leokadia Bukowska (*1934 †1939)

           D6 Władysława Bukowska (*1938) ∞1960 Stefan Dębski (*1938):

              E1 Wiesław Dębski (*1960) ∞1985 Marzena Bruzda (*1965):

                 F1 Michał Dębski (*1987)

                 F2 Renata Dębska (*1993)

                 F2 Łukasz Dębski (*2001)

              E2 Eugeniusz (Marek) Dębski (*1961) ∞? Danuta N. (*1964):

                 F1 Kamil Dębski (*?)

                 F2 Barbara Dębska (*?)

              E3 Helena Dębska (*1963) ∞? Stanisław Plona (*1962 †2007):

                 F1 Grzegorz Plona (*?)

                 F2 Wioletta Plona (*?)

              E4 Marta Leokadia Dębska (*1964) ∞? Andrzej Łączyński (*1957)

                 F1 Marcin Łączyński (*?)

                 F2 Marek Łączyński (*?)

              E5 Ewa Dębska (*1965) ∞? Andrzej Bober (*1962):

                 F1 Damian Bober (*?)

                 F2 Anita Bober (*?)

              E6 Bożena Dębska (*1967) ∞? Mieczysław Sewruk (*1962):

                 F1 Krzysztof Sewruk (*?)

                 F2 Tomasz Sewruk (*?)

                 F3 Anna Sewruk (*?)

              E7 Dorota Dębska (*1971)

              E8 Zbigniew Dębski (*1972 †1996)

           D7 Piotr Bukowski (*1941) ∞? Agnieszka Dąbrowska (*1946):

              E1 Andrzej Bukowski (*1965) ∞? Wioletta Zakrzewska (*1968):

                 F1 Krzysztof Bukowski (*?)

                 F2 Małgorzata Bukowska (*?)

              E2 Lilla Bukowska (*1968) ∞? Alojzy Slesiona (*?):

                 F1 Patryk Slesiona (*?)

                 F2 Nicole Slesiona (*?)

                 F3 Jessica Slesiona (*?)

              E3 Ewa Bukowska (*1973) ∞? Piotr Chałaburda (*1974):

                 F1 Jan Chałaburda (*?)

              E4 Renata Bukowska (*1974) ∞? Bogdan Leś (*1968)

              E5 Katarzyna Bukowska (*1977) ∞? Juan Torrero y Beyer (*1984)

           D8 Szczepan Bukowski (*1941 †1941)

           D9 Eugeniusz Bukowski (*1943) ∞? Krystyna Ostrowska (*1947):

              E1 Wanda Bukowska (*1965) ∞? Andrzej Wawer (*1966):

                 F1 Marcin Wawer (*?)

                 F2 Aneta Wawer (*?)

              E2 Bogdan Bukowski (*1967) ∞? Jagoda Szczepkowska (*1968):

                 F1 Paweł Bukowski (*?)

                 F2 Monika Bukowska (*?)

              E3 Anna Bukowska (*1972) ∞? Andrzej Mariusz Kawczyński (*1972):

                 F1 Cezary Kawczyński (*?)

                 F2 Karolina Kawczyńska (*?)

           D10 Kazimierz Bukowski (*1948) ∞? Stanisława Berdychowska (*1953 †2002):

              E1 Artur Bukowski (*1975) ∞? Katarzyna Duda (*1975)

           D11 Regina Bukowska (*1952?) ∞? Tomasz Prędki (*1949 †2002?):

              E1 Tomasz Prędki (*?)

        C2 [1m] Wiktoria (*1909 †2004) ∞1932 Antoni Czerwonka (*1904 †1990):

           D1 Agnieszka (Jagusia) Czerwonka (*1933) {zakonnica in Szymanów}

           D2 Alfreda Czerwonka (*1935) ∞? Zbigniew Stójkiewicz (*1931 †2001):

              E1 Elżbieta Stójkiewicz (*1964) ∞? Bogdan Jałowiecki (*? †2002?):

                 F1 Jarosław Jałowiecki (*1985)

                 F2 Emil Jałowiecki (*1987) ∞? Katarzyna Podpłońska (*?):

                    G1 Amelia Jałowiecka (*2007)

                 F3 Olga Lenkiewicz (*1996)

              E2 Wiesława Stójkiewicz (*1968) ∞? Kazimierz Cherbetko (*?):

                 F1 Mateusz Cherbetko (*1998)

                 F2 Łukasz Cherbetko (*2002)

           D3 Kazimierz Czerwonka – używa: Czerski (*1935) [1]∞? Gabriela N. (*?):

              E1 Rafał Czerski (*?) ∞? Anna N. (*?)

                 F1 Joanna „Asia” Czerska (*1995)

                 F2 Piotr Czerski (*1996)

              E2 Lucyna Czerska (*?) ∞? Mirosław Mąkowski (*?):

                 F1 N. Mąkowski/Mąkowska (*?)

                 F2 N. Mąkowski/Mąkowska (*?)

              E3 Krzysztof Czerski (*?) ∞? Monika N. (*?)

           D4 Maria Czerwonka (*1941) ∞? Henryk Tchórzewski (*1941):

              E1 Idalia Tchórzewska (*1965 †1985)

              E2 Tymon Tchórzewski (*1973 †1984)

              E3 Teodozja Tchórzewska (*1971) ∞? Krzysztof Bugno (*?):

                 F1 Tobiasz Bugno (*1992)

                 F2 Kalina Bugno (*1999)

           D5 Stanisław Czerwonka (*1939 †1939)

           D6 Teresa Czerwonka (*1942 †1993) ∞? Aleksander Grzybek (*1942):

              E1 Teresa Anna Grzybek (*1967) ∞? Jacek Adam Rayski (*1966):

                 F1 Katarzyna Teresa Rayska (*1994)

                 F2 Izabela Agata Rayska (*1996)

                 F3 Olga Alicja Rayska (*1998)

                 F4 Magdalena Wiktoria Rayska (*2002)

                 F5 Maciej Edward Rayski (*2005)

              E2 Monika Grzybek (*1968)

              E3 Adam Grzybek (*1972) ∞? Maria Nowikowi (*?)

        C3 [1m] Antoni (*1911 †1998) ∞1942 Zofia Rajkowska (*1921 †1987):

           D1 Stanisława (*1944) ∞1964 Piotr Szymala (*1941):

              E1 Grażyna Szymala (*1965) ∞? Mariusz Gierach (*1965):

                 F1 Daria Gierach (*1992)

           D2 Romualda (*1947)

           D3 Agnieszka (*1950) ∞? Stanisław Sadowski (*1947 †1998):

              E1 Jolanta Sadowska (*1971) ∞? Paweł Słaby (*1970)

              E2 Lech Sadowski (*1983) ∞? Sylwia Antczak (*1982):

                 F1 Filip Sadowski (*2008)

           D4 Marian (*1952 †2005) ∞? Iwona Kacprzak (*1953):

              E1 Marzena (*1973) ∞? Mariusz Piliszko (*1975)

              E2 Izabela (*1980) ∞? Piotr Urbański (*1983):

                 F1 Karina Urbańska (*2009)

           D5 Krystyna (*1954) ∞? Zygmunt Sieklucki (*1947):

              E1 Katarzyna Sieklucka (*1985)

              E2 Marek Sieklucki (*1987)

           D6 Anna (*1958) ∞? Sławomir Dyksa (*1955 †2002):

              E1 Konrad Dyksa (*1983)

              E2 Artur Dyksa (*1985)

        C4 [1m] Zefiryna (*1915 †2008) ∞? Zefiryn Żarczyński (*1910 †1987):

           D1 Władysława Żarczyńska (*1935) ∞? Józef Sojka (*1932 †?)

              E1 Adam Sojka (*1961) ∞? Ewa N. (*?):

                 F1 Jacek Sojka (*?)

                 F2 Anna Sojka (*?)

              E2 Dariusz Sojka (*1964) ∞? Aleksandra N. (*?):

                 F1 Katarzyna Sojka (*?)

                 F2 Jakub Sojka (*?)

           D2 Bogusława Żarczyńska (*1938) ∞? Józef Podruczny (*?):

              E1 Michalina Podruczny (*1967)

              E2 Zbigniew Podruczny (*1959) ∞? Irena N. (*?):

                 F1 Zofia Podruczny (*?)

                 F2 Kinga Podruczny (*?)

           D3 Mirosława Żarczyńska (*1940) ∞? Mieczysław Hubka (*?):

              E1 Aleksandra Hubka (*?):

                 F1 Kamila N. (*?)

        C5 [2m] Jadwiga (*1917 †1979) ∞? Wacław Kopij (*1914 †1990):

           D1 Zenon Kopij (*1942) ∞? Halina Kmiecik (*1943):

              E1 Dorota Kopij (*1967) ∞? Radosław Szczepański (*1967):

                 F1 Kamil Szczepański (*1996)

                 F2 Michał Szczepański (*2003)

              E2 Lillia Kopij (*1972) ∞? Rafał Skorupiński (*1973):

                 F1 Dominik Skorupiński (*1997)

                 F2 Bartosz Skorupiński (*2001)

              E3 Marcin Kopij (*1980)

           D2 Eugeniusz Kopij (*1946 †2006) ∞? Eugenia Stachowiak (*1949):

              E1 Radosław Kopij (*1976)

              E2 Patrycja Kopij (*1984)

           D3 Jerzy Kopij (*1958) ∞? Jolanta Stachowiak (*1959)

        C6 [2m] Zofia (*1923 †2009) ∞? Antoni Jaroń (*1921 †2007):

           D1 Zbigniew Jaroń (*1947)

        C7 [2m] Tadeusz (*1926 †1992) ∞? Maria Lisowska (*1936):

           D1 Zdzisław (*1955)

           D2 Teresa (*1956 †1956)

           D3 Andrzej (*1957) ∞? Małgorzata N. (*?):

              E1 Monika (*1983)

              E2 Beata (*1985)

        C8 [2m] Wanda (*1929 †1999) ∞? Bronisław Kiel (*1921 †1980):

           D1 Jadwiga Kiel (*1951 †2000) ∞? Zygmunt Dubowik (*?):

              E1 Mariusz Dubowik (*1977) ∞? Małgorzata Kotkowska (*1980)

              E2 Kamila Dubowik (*?) ∞? Piotr Drozdowski (*?)

              E3 Remigiusz Dubowik (*1983)

           D2 Tadeusz Kiel (*1954) ∞? Helena Traczyk (*1953):

              E1 Krzysztof Kiel (*1982)

           D3 Ryszard Kiel (*1954 †1988)

           D4 Jan Kiel (*1958) ∞? Maria Misiukiewicz (*1958)

              E1 Małgorzata Kiel (*1979) ∞? Remigiusz Brzęk (*1976):

                 F1 Adrian Brzęk (*2001)

                 F2 Jan Brzęk (*2005)

              E2 Elwira Kiel (*1981) ∞? Kamil Radawiec (*1979):

                 F1 Martyna Radawiec (*2002)

     B4 Gerwazy (*? †?) de Kazimirka ∞1910 Michalina Gnitecka (*? †?):

        C1 Kazimierz (*1911 †2008) ∞1934 Karolina Laube (*1912 †2000):

           D1 Jan Zdzisław (*1934) ∞? Danuta N. (*1938):

              E1 Mirosława (*1963) ∞? N.N. (*?) {?}

              E2 Arkadiusz (*1969) ∞? N.N. (*?):

                 F1 Michał (*1997)

                 F2 Hubert (*2003)

        C2 Zefiryna (*? †?) ∞? N.N. (*? †?) {?}

     B5 Franciszek (*? †?) de Kazimirka ∞1903 Walentyna Gnitecka (*? †?):

        C1 Longin (*1904 †1987)

        C2 Regina (*1906 †1986) ∞? Jan Sawicki (*? †?):

           D1 Longin Sawicki (*1930 †1992)

        C3 Władysława (*1908 †1989) ∞? Zygmunt Łoś (*1911 †1945):

           D1 Bogumiła Łoś (*1939) ∞? Jan Reszczyński (*? †?):

              E1 Katarzyna Łoś (*1966) ∞? Piotr Wieczorek (*1963):

                 F1 Jagoda Wieczorek (*1991)

                 F2 Anna Wieczorek (*1992)

              E2 Rafał Łoś (*1976) ∞? Dorota Cichocka (*1974):

                 F1 Jakub Łoś (*1999)

           D2 Remigiusz Łoś (*1941) ∞? Helena Łasica (*?):

              E1 Tomasz Łoś (*1969) ∞? Katarzyna Konopacka (*1972):

                 F1 Daniel (*1992)

                 F2 Dawid (*1999)

              E2 Dorota Łoś (*1972) ∞? Jacek Niedziolka (*?):

                 F1 Marceli Niedziolka (*2004) {bliźniak}

                 F2 Dastin Niedziolka (*2004) {bliźniak}

              E3 Małgorzata Łoś (*1983) ∞? Przemysław Radtke (*?)

        C4 Szczepan (*? †1980) ∞? Stanisława Słowińska (*1917 †2005):

           D1 Krystyna (*1939) ∞? Julian Pernach (*?):

              E1 Anna Pernach (*1977) ∞? Rafał Tewgin (*?)

                 F1 Alicja Tewgin (*2001)

        C5 Kalikst (*? †?) ∞? Janina N. (*? †?):

           D1 Romuald (*1942) ∞? Bernadeta N. (*?)

           D2 Danuta (*?) ∞? Roman Pacyński (*?)

           D3 Halina (*?) ∞? Józef Bernat (*?)

           D4 Barbara (*?)

     B6 Kazimierz (*? †?)

     B7 Walentyna (*? †?)

     B8 Paulina (*? †?)

  A2 [1m] Fabian ŚNICHOWSKI (*? †?) de Aleksandria ∞1869 Wiktoria Przełucka (*? †?):

     B1 Antoni ŚNICHOWSKI (*? †?) de Tuczyn ∞1911 Waleria Polikowska (*? †?):

        C1 Władysław (*1919 †2001) ∞? N.N. (*? †?):

           D1 Tomasz (*1947 †?)

           D2 Tadeusz (*1949) ∞? N.N. (*? †?):

              E1 Arkadiusz (*?)

           D3 Maryla (*1959)

     B2 Leon ŚNICHOWSKI (*? †?) de Aleksandria ∞1897 Adela Wiatrowska (*? †?)

     B3 Maciej ŚNICHOWSKI (*? †?) de Aleksandria ∞1910 Bronisława Kossarzycka (*? †?)

     B4 Zenon ŚNICHOWSKI (*? †?) de Aleksandria ∞1894 Marianna Niewińska (*? †?)

  A3 [2m] Konstanty (*? †?) ∞1875 [Aleksandria] Helena Kuczyńska (*? †?):

     B1 Stanisław (*? †?) ∞1901 [Aleksandria] Agata Niwińska (*? †?)

     B2 Jan (*? †?) ∞1906 [Aleksandria] Marianna Propokowicz (*? †?)

     B3 Franciszek (*? †?) ∞1912 [Aleksandria] Bronisława Sawicka (*? †?)

  A4 [2m] Piotr (*? †?) ∞1880 [Aleksandria] Klementyna Suszyńska (*? †?):

     B1 Michał (*? †?) ∞1912 [Aleksandria] Paulina Sulikowska (*? †?)

     B2 Adolf (*? †?) ∞1918 [Aleksandria] Anna Ostapowicz (*? †?)

     B3 Rajmund (*? †?) ∞1919 [Aleksandria] Teofila Sulikowska (*? †?)

 

Użyte symbole:

* - urodzenie

† - zgon

∞ - ślub

N. - nie znane imię lub nazwisko

N.N. - nie znane imię i nazwisko

- płeć męska

- płeć żeńska

[1]/[2]/[3] - pierwsze/drugie/trzecie małżeństwo

[1m]/[2m]/[3m] - dziecko z pierwszego/drugiego/trzeciego małżeństwa

 

STRONA GŁÓWNA

 

Proszę o zgłaszanie uzupełnień i sprostowań!

 

© Copyright by Adam Biliński 2006-2015

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2015