Genealogia rodu Kłonowski herbu Leszczyc

[linia z miasta Tłumacz i jego okolic w byłym województwie stanisławowskim]

na podstawie informacji z ksiąg metrykalnych oraz materiałów legitymacyjnych szlachty galicyjskiej

 

Andrzej KŁONOWSKI (*? †?) ∞? Anna Wojnarowska (*? †?):

  A1 Michał (*1688? †1768) ∞1719 Jadwiga Piotrowska (*1684? †1764):

     B1 Marianna (*1720 †?) ∞1739 Wojciech Barczuk (*? †?)

     B2 Józef (*1722 †1782?) de Słobudka ∞1759 Katarzyna Jagusz (*? †?) de Okniany:

        C1 Marianna (*1760 †?)

        C2 Jan Ewangelista (*1763 †1835) de Słobudka i de Jackówka [d.186] [1]∞1784 Teodora Pietruszewska (*? †?) de Słobudka [2]∞? Marianna Zagórska (*1768? †1833):

           D1 [1m] Maciej vel Mateusz (*1785 †1822) de Tłumacz [d.74] ∞? Helena Bilińska (*1784 †1823):

              E1 Rozalia (*1805? †?) [1]∞1824? Tomasz Dziędzielowski (*1800? †1837?) [1]∞1845 Szymon Wasylew (*1805? †?) ex Klimancz in Bukowina

              E2? Mikołaj (*? †?) de Tłumacz [d.171] ∞? Anna Hirak (*? †?):

                 F1 Franciszek (*1840 †?) de Tłumacz [d.294] [1]∞? Marianna Jedlińska (*1846 †?) de Kłubowce [2]∞? Weronika Zembrzycka (*1850 †?) de Jezierzany [3]∞? Julianna Szewców vel Szewczuk (*? †?):

                    G1 [1m] Jan (*1864 †?)

                    G2 [1m] Józef (*1865 †1865?)

                    G3 [2m] Wincenty (*1870 †?) de Tłumacz [d.109] ∞? Maria Kwaśniewicz (*? †?):

                       H1 Franciszek (*1895 †?)

                       H2 Weronika (*1897 †?) ∞1935? Franciszek N. (*? †?)

                       H3 Anna (*1899 †?)

                    G4 [3m] Michał (*1879 †?)

                    G5 [3m] Apoloniusz (*1882 †?) de Tłumacz [1]∞? Bronisława Wojdak (*1883 †1944) de Jackówka [2]∞? Zofia Pisarkiewicz (*1907 †?):

                       H1 [1m] Franciszek (*1907 †?) {zamordowany}

                       H2 [1m] Marian Wiktor (*1910 †?) {zm. w czasie II wojny światowej}

                       H3 [1m] Emilia Bronisława (*1911 †?) ∞? Piotr Łysańczuk (*? †?)

                       H4 [1m] Stanisław Wilhelm (*1914 †1983) ∞? Janina Tarnowska (*? †?):

                          I1 Andrzej (*1948) ∞? Ewa Kutniak (*?):

                             J1 Łukasz (*1975 †2001)

                          I2 Grzegorz (*1952) ∞? Bożena N. (*?):

                             J1 Paweł (*1984/85 †1995/96)

                       H5 [1m] Stanisław Wilhelm (*1920 †?)

                    G6 [3m] Józef (*1887 †1944) de Słobudka [d.15] [1]∞? Aniela Kłonowska (*1887 †?) de Słobudka {poniżej} [2]∞1929 Bronisława Hanakowska (*1900 †?) de Bortniki:

                       H1 [1m] Władysława Bronisława (*1913 †1913?)

                       H2 [1m] Malwina Anna (*1915 †?)

                       H3 [1m] Kajetana Maria (*1921 †?)

                       H4 [1m] Eugeniusz Franciszek (*1923 †1924?)

                       H5 [1m] Florian Mikołaj (*1927 †?)

                       H6 [2m] Maria (*1930 †?)

                       H7 [2m] Władysława (*1932 †?)

                       H8 [2m] Eugenia (*1935 †?)

                       H9 [2m] Franciszek Ryszard (*1938 †?)

                    G7 [3m] Józef (*1895 †1895?)

                    G8 [3m] N. (*1895 †?) {dziecko ochrzczone w obrządku greckim}

                    G9 [3m] Marceli (*1896 †1896?)

                 F2 Michał (*1843 †1908) de Tłumacz [d.164] [1]∞? Franciszka Sokołowska (*1852 †przed 1896) [2]∞? Malwina Stojewska (*? †?):

                    G1 [1m] Paulina (*1876 †?)

                    G2? [1m] Weronika/Leontyna (*? †?) ∞? N. Robaczewski (*? †?)

                    G3 [1m] Klemens (*1881 †1964) de Tłumacz ∞1909 Wiktoria Śniechowska (*1889 †1959):

                       H1 Wacław Michał (*1910 †1969)

                       H2 Franciszek Edward (*1912 †1998) ∞1952 Teodozja Stępień (*1924 †1984):

                          I1 Maria Zenobia (*1953) ∞1977 Andrzej Zawadzki (*?):

                             J1 Paweł Zawadzki (*1978)

                             J2 Anna Zawadzka (*1982)

                          I2 Anna Cecylia (*1958)

                       H3 Zygmunt (*1921 †1946) {zm. w Olsztynie}

                       H4 Tadeusz Szymon (*1922) ∞1952 Halina Skowron (*1924 †2003):

                          I1 Maria Jolanta (*1952) ∞1982 Tadeusz Figiel (*?):

                             J1 Małgorzata Maria Figiel (*1983)

                          I2 Danuta Elżbieta (*1955) ∞1987 Marek Konecko (*?):

                             J1 Michał Konecko (*1988)

                          I3 Irena Sławomira (*1956) ∞1984 Andrzej Kostrzewa (*1957)

                    G4 [1m] Wiktor (*1883 †1888?)

                    G5 [1m] Anna Wiktoria (*1885 †1895?)

                    G6 [1m] Józefa Bronisława (*1887 †?) ∞1914/19? Wincenty Milczanowski (*? †?) de Stanisławów

                    G7 [1m] Józef Wiktor (*1889 †1894?)

                    G8 [1m] Marian Nikodem (*1893 †1895?)

                    G9 [2m] Władysław (*1896 †?) ∞? N.N. (*? †?):

                       H1 Zbigniew "Zbyszek" (*? †?)

                       H2 Leszek (*? †?) lekarz

                       H3 Ludmiła "Lusia" (*? †?)

                    G10 [2m] Eugeniusz "Gieniek" (*1898 †?)

                    G11 [2m] Marian (*1900 †?)

                    G12 [2m] N. "Tolek" (*? †?)

                    G13 [2m] Helena (*? †?)

                 F3? Tomasz (*1845? †?)

                 F4 Jan (*1847 †?)

                 F5 Antoni (*1849 †?) de Tłumacz [d.198] ∞? Malwina Kubicka (*? †?):

                    G1 Antonina (*1880 †1884?)

                    G2 Kazimierz Marian (*1882 †1884?) {ur. in Pałahicze [d.115]}

                    G3 Aleksander (*1884 †?) ∞? Stefania Tymków (*? †?):

                       H1 Maria Helena (*1911 †?) {metr. in Koropiec}

                       H2 Józefa (*1912 †?) {ur. in Koropiec} ∞1940 Józef Szmyd (*1903 †1962) de Tłumacz

                    G4 Mikołaj (*1886 †1886?)

                    G5 Anna (*1887 †?) ∞1912 Antoni Strocki (*1884 †1945) de Tłumacz

                    G6 Aleksander (*1889 †1894?)

                    G7 Maria (*1893 †?) ∞1920? Michał Czapski (*? †?)

                    G8 Michalina (*1895 †?)

                 F6 Dominik (*1851 †?) de Tłumacz [d.294] ∞? Petronela Smulska (*1859 †?) de Nadorożna:

                    G1 Paulina (*1879 †?)

                    G2 Maria (*1881 †?)

                    G3 Karolina (*1884 †?) ∞1913 Jan Turczyniak (*1880? †?) {r.g. ex Trembowla}

                    G4 Aniela (*1885 †?)

                    G5 Jan (*1887 †?) de Tłumacz ∞1912 Aniela Kłonowska (*1894 †?) de Tłumacz {poniżej}:

                       H1 Janina (*1914 †?) ∞1932 Stanisław Wodziński (*1902 †?) de Borysław{?}:

                          I1 Maria Aniela Wodzińska (*1934 †?)

                          I2 Jan Lesław Wodziński (*1942 †1942)

                       H2 Stanisława (*1919 †?) ∞1939? N. Procyk{?} (*? †?) de Podbuż{?}

                       H3 Emilian (*1921 †2000) ∞1948 Zofia Jędrzejewska (*1924 †1981):

                          I1 Wiesława (*1945 †1993) ∞? Paweł Heisig (*? †2008):

                             J1 Izabella Heisig (*1967) ∞? Andrzej Kasperski (*?):

                                K1 Katarzyna Kasperska (*?)

                             J2 Jarosław Heisig (*?) ∞? Renata N. (*?):

                                K1 Natalia Heisig (*1991)

                             J3 Marcin Heisig (*1976)

                             J4 Monika Heisig (*1980) ∞? N.N. (*?):

                                K1 Allan N. (*2007)

                             J5 Daria Heisig (*1981):

                                K1 Gracjan N.

                          I2 Roman (*1950) ∞1975 Irena Mazurkiewicz (*1954):

                             J1 Krystian (*1976)

                             J2 Marta (*1981)

                             J3 Lena (*1982) ∞2007 Tomasz Łuczyński (*?)

                          I3 Elżbieta (*1953) ∞1979 Andrzej Faj (*1954):

                             J1 Anna Faj (*1980) ∞2004 Krzysztof Brzeźny (*1978)

                             J2 Alicja Faj (*1984)

                          I4 Bogusław (*1956) ∞1980 Teresa Biesiaga (*1962):

                             J1 Emil (*1981)

                          I5 Dariusz (*1961) ∞1990 Renata Bil (*1967):

                             J1 Dawid (*1992)

                             J2 Alicja (*1993)

                             J3 Kacper (*2005)

                       H4 Władysław (*1923 †1987) [1]∞? N.N. (*? †?) [2]∞? Hanna Lipska (*? †?):

                          I1 [1m] N. (*? †?)

                          I2 [1m] N. (*? †?)

                          I3 [1m] N. (*? †?)

                          I4 [2m] Marek Artur (*1972) ∞? Agnieszka Szczepańska (*1975):

                             J1 Daniel (*1992)

                             J2 Paweł (*1995)

                       H5 Stanisław (*1925 †?)

                       H6 Helena (*1928 †?)

                       H7 Maria (*1931 †?)

                       H8 Aniela Danuta (*1936 †?)

                    G6 Bronisława (*1890 †?) ∞1922 Mikołaj Hirak (*1897 †?)

                    G7 Anna (*1892 †?)

                    G8 Józefa (*1894 †?) ∞1922? Stanisław Strycharz (*? †?)

                    G9 Władysław (*1896 †?)

                    G10 Stanisław (*1899 †?)

                    G11 Wincenty (*? †?) {kawaler w 1930 r.}

                 F7 Paweł (*1854 †?)

           D2 [1m] Barbara (*1787 †?) [1]∞przed 1812 Tomasz Kłonowski (*1789? †?) [2]∞1834 Piotr Bednarczuk (*1794? †?)

           D3 [1m] Michał (*1789 †?)

           D4 [1m] Andrzej (*1791 †?)

           D5 [2m] Rozalia (*1793 †?)

           D6 [2m] Agnieszka (*1796 †1853) de Jackówka(?) ∞ok. 1816 Józef Śniechowski (*1790 †1851) de Jezierzany

           D7 [2m] Helena (*1798 †?)

           D8 [2m] Józef (*1800 †?)

           D9 [2m] Helena (*1805? †?) ∞1824 Józef Strychowski (*1801? †?) de Czortowiec:

              E1 m.in. Rozalia Strychowska (*1835? †?) ∞1853 [Obertyn] Piotr Szydłowski (*1828 †?) de Tłumacz

           D10 [2m] Antoni Michał (*? †?) de Jackówka [d.186, d.27, d.19] [1]∞1829? Anna Krzemińska (*1808? †1853) de Jezierzany [2]∞? Anna Jurków (*? †?):

              E1 [1m] Maria (*1830 †1830)

              E2 [1m] Joanna (*1831 †1839)

              E3 [1m] Antoni (*1833 †1835)

              E4 [1m] Sylwester (*1835 †?) {syn Zajączkowskiej}

              E5 [1m] Antoni (*1842 †?)

              E6 [1m] Andrzej (*1847 †1849)

              E7 [2m] Zuzanna (*1854 †1855) {w metr. zgonu zapisana jako córka Jurkiewicz}

              E8 [2m] Katarzyna (*1856 †?)

              E9 [2m] Zuzanna (*1858 †?)

              E10 [2m] Maria (*1860 †?)

              E11 [2m] Feliks (*1864 †1865?)

              E12 [2m] Aniela (*1866 †?)

           D11 [2m] Wincenty (*1808? †?) de Jackówka [d.186] ∞1832 Helena Skulska (*? †?) de Jezierzany:

              E1 Jan (*1833 †1850)

              E2 Stanisław (*1835 †?)

              E3 Katarzyna (*1838 †1838)

              E4 Karol (*1839 †?)

              E5 Marianna (*1842 †?)

              E6 Ignacy (*1845 †?) de Jackówka [d.26] ∞? Anastazja Taciak (*? †?):

                 F1 Maria (*1873 †(+)?)

                 F2 Rozalia (*1875 †?)

                 F3 Józef (*1878 †?) de Jackówka [d.2] ∞1901 Michalina Sochajko (*1884? †?) de Tłumacz

                 F4 Franciszka (*1880 †?)

              E7 Mikołaj (*1848 †?) de Jackówka [d.26] [1]∞? Paraskiewa Ryndycz (*? †?) [2]∞? Katarzyna Naleśnik (*? †?):

                 F1 [1m] N. (*1877 †1877) {ur. in Tłumacz}

                 F2 [2m] Teodor (*1885 †1888?) {ur. in Jackówka}

              E8 Honorata (*1851 †?)

              E9 Teresa (*1855 †?) ∞ok. 1889 Jan Makowiecki (*? †?) de Stanisławów

              E10 Antoni (*1858 †?)

              E11 Adam (*1859 †?)

           D12 [2m] Anna (*1816 †?) [1]∞1839 Franciszek Malczewski (*1818 †1845) de Jackówka [2]∞1845 Daniel Terlecki (*1811? †?) de Niżniów

        C3 Tomasz (*1765 †?)

        C4 Teresa (*1768 †?)

        C5 Marcin (*1771 †?) de Tłumacz ∞1793 Teresa Dziędzielowska (*? †?) {primo voto Zawadzka}:

           D1 Jan z Dukli (*1794 †1851) de Tłumacz ∞? Anna Ostrowska vel Jasińska (*? †1848):

              E1 Julianna (*1825 †?) [1]∞1842 Teodor Kocaba (*1814? †?) de Żuków [2]∞1843? Teodor Bruszniowski (*1814? †?)

              E2 Apolonia (*1828 †?) ∞1850 Antoni Tuzinkiewicz {recte Duzinkiewicz} (*1825 †?) de Jezierzany

              E3 Wojciech (*1829? †?) ∞? Rozalia Dudczak (*? †?) ex Rożniatów:

                 F1 Jan (*1862 †?)

              E4 Franciszek (*1833 †?) de Tłumacz ∞1855 Agnieszka Jagodzińska (*1833? †?) de Horożanka:

                 F1 Emilia (*1856 †?) ∞ok. 1880 Jan Zacharkiewicz (*? †?)

                 F2 Franciszka (*1858 †?)

                 F3 Katarzyna (*1860 †?) ∞ok. 1884 Antoni Strutyński (*? †?)

                 F4 Jan (*1865 †1870?)

                 F5 Wincenty (*1868 †1931) de Tłumacz [d.587] ∞? Józefa Słowikowska (*1871 †1932):

                    G1 Marian Albin (*1893 †?) de Tłumacz ∞1925 Antonina Czaplińska (*1908 †?) {r.g.} de Tłumacz:

                       H1 Stefania (*1926 †?)

                       H2 Wincenty Czesław (*1932 †?)

                    G2 Michał (*1895 †?) de Tłumacz ∞1933 [Worochta] Anna Kuszyna vel Kussyna (*1890 †?) {r.g.} ex Lisowice (par. Morszyn)

                    G3 Joanna (*1898 †?) ∞19?? Marceli Jarczewski (*? †?):

                       H1 Joanna Jarczewska (*? †?)

                    G4 Stanisław (*1905 †?)

                    G5 Józef (*1908 †1945)

                 F6 Kazimierz (*1871 †1872?)

                 F7 Józef (*1873 †?)

                 F8 Bronisława (*1876 †?) ∞ok. 1897 Józef Kostner vel Kastner (*1908 †?) {ex Watzendorf (distr. St Pőlten in Austria)}

              E5 Andrzej (*1838 †?)

              E6 Anna (*1842 †?) ∞ok. 1871 Tomasz Piet vel Pief (*? †przed 1871):

           D2 Mikołaj (*1796 †?)

           D3 Tomasz (*1798 †?)

           D4 Łukasz (*1800 †?)

           D5 Józef (*1802 †?)

           D6 Rozalia (*1808/14? †?) [1]∞1827 Aleksander Buniowski (*1806? †?) [2]∞1844 Maciej vel Mateusz Biliński (*1794/95? †1862)

        C6 Kacper Tomasz (*1774 †?)

        C7 Kacper Paweł (pogrobowiec *3 I 1783 †?)

        C8 Baltazar Sebastian (pogrobowiec *3 I 1783 †?)

     B3 Kazimierz (*1729 †?) de Słobódka [1]∞1753 Marianna Grabowska (*? †?) de Tłumacz [2]∞1772 Helena Borkowska {primo voto Stawicka} (*? †?)

        C1 [1m] Agnieszka (*1754 †?)

        C2 [1m] Mateusz (*1756 †?)

        C3 [1m] Teresa (*1757 †?)

        C4 [1m] Wojciech (*1760 †?)

        C5 [1m] Marianna (*1762 †?)

        C6 [1m] Tomasz (*1764 †1831) de Tłumacz [d.171] [1]∞? Marianna Sokołowska (*? †?) de Tłumacz [2]∞? Magdalena Janiszewska (*1780? †1846):

           D1 [1m] Rozalia (*1791 †?)

           D2 [1m] Franciszek (*1798 †?) de Tłumacz [d.171] [1]∞? Anna Ittel{?} (*? †?) [2]∞1848 Teresa Strutyńska (*1823 †1848) de Tłumacz [3]∞? Anna Kulinicz (*? †?):

              E1 [3m] Antoni (*1850 †1851)

              E2 [3m] N. (*1853? †1853) {zapisany jako syn Zagórskiej}

           D3 [1m] Katarzyna ze Sieny (*1801 †1856) [1]∞1817 Jan Chmielowski (*1800 †1850) de Nadorożna [2]∞1854 Stefan Kawecki (*? †?) de Nadorożna

           D4 [1m] Elżbieta Maria (*1802? †?) ∞1821 Ignacy Cybulski (*1793? †?) de Czortowiec

           D5 [2m] Jan (*1811? †1831)

           D6 [2m] Józef (*1816 †?) de Tłumacz [d.171] ∞1840 Marianna Bierczyńska (*1819 †?) de Tłumacz {córka woźnicy hr. Dzieduszyckich}

           D7 [2m] Marianna (*1819 †?)

           D8 [2m] Antoni (*1821 †?) de Tłumacz [d.171] ∞1848 Antonina Szydłowska (*1824 †?) de Tłumacz:

              E1 Franciszka (*1848 †?) ∞ok. 1868 Jan Hoffman (*? †?)

              E2 Honorata (*1850 †?) ∞ok. 1874 Jacek Tuzinkiewicz {recte Duzinkiewicz} (*? †?) de Jezierzany

              E3 Wiktoria (*1853 †?) ∞1873 Franciszek Malitowski (*1844 †?) de Bratyszów

              E4 Józef (*1856 †?)

              E5 Joanna (*1858 †?)

              E6 Ludwik (*1861 †?)

              E7 Józef (*1863 †?) de Tłumacz [d.114] ∞1888 Albina Pawłowska (*1870 †1927):

                 F1 Kazimierz (*1889 †1965) de Tłumacz ∞1920 Michalina Kłopotowska (*1896 †1987) de Tłumacz:

                    G1 Tadeusz Józef (*1921 †?) ∞? Marianna N. (*? †?):

                       H1 Kazimierz (*?)

                       H2 Jerzy (*?)

                       H3 Ryszard (*?)

                       H4 Jadwiga (*?)

                       H5 Bogdan (*?)

                    G2 Stanisława Anna (*1922 †1985) ∞? N.N. (*? †?):

                       H1 Elwira N. (*?)

                       H2 Ryszard N. (*?)

                    G3 Zygmunt Aleksander (*1925 †1981)

                    G4 Janina Maria (*1928 †1928)

                    G5 Zbigniew Eugeniusz (*1931 †1983) ∞1959 Genowefa Piórek (*1933):

                       H1 Krzysztof (*1960) ∞1985 Ewa Wysokińska (*1961):

                          I1 Katarzyna (*1990)

                          I2 Justyna (*1992)

                       H2 Beata (*1962) ∞? N.N. (*?):

                          I1 Maciej N. (*1990)

                 F2 Paulina (*1891 †?) [1]∞1910 Mikołaj Burczyński (*1885 †?) de Tłumacz [2]∞? N. Melnyk (*? †?) de Tłumacz:

                    G1 [1m] Bronisława Burczyńska (*? †?)

                    G2 [1m] Stanisław Burczyński (*1922 †?)

                    G3 [2m] Stefania Melnyk (*1928 †?)

                 F3 Władysław (*1893 †?)

                 F4 Franciszek (*1895 †1896?)

                 F5 Aniela (*1896 †?) ∞1939? Paweł Kłonowski{?} (*? †?)

                 F4 Helena (*1899 †?) ∞1932 Józef Kłonowski (*1905 †?) {poniżej}

                 F5 Karolina (*1902 †?) {nauczycielka}

                 F6 Marian (*1905 †1944) {ksiądz}

                 F7 Maria (*1907 †?)

                 F8 Bronisława (*1910 †1931)

              E8 Mikołaj (*1866 †?) de Tłumacz [d.114] ∞? Zofia Orzechowska (*? †?):

                 F1 Antoni (*1894 †?)

                 F2 Jan (*1897 †?)

              E9 Tomasz (*1869 †1870?)

           D9 [2m] Anna (*1824 †1825)

           D10 [2m] Teresa (*1826 †1848) in Tłumacz [d.97]:

              E1 Józef Kłonowski (*1846 †?) {syn Teresy i Pawła Holisz ex Słabowitz in Morawia} [1]∞? Franciszka Kamińska vel Czajkowska (*? †?) de Jezierzany [1]∞? Paulina Zembrzycka (*? †?) de Jezierzany [2]∞1901 Helena Maciborska (*1881? †?) de Jezierzany ->in Jezierzany [d.45]:

                 F1 [1m] Helena Kłonowska (*1875 †?)

                 F2 [2m] Michał Kłonowski (*1879 †?)

                 F3 [2m] Petronela Kłonowska (*1881 †?) ∞1908 [Okniany] Wincenty Baczyński (*1880 †1945) de Dolina {ex Wojniłów}

                 F4 [2m] Andrzej Kłonowski (*1883 †?)

                 F5 [2m] Paulina Kłonowska (*1888 †?)

                 F6 [2m] Michalina Kłonowska (*1890 †?)

        C7 [1m] Jakub (*1768 †1819) de Słobudka [d.6] [1]∞? Ludwika Staszkowska (*? †?) [2]∞? Marianna Koryzna (*? †?) [3]∞? Zofia Janiszewska (*1792 †?) de Tłumacz {secundo voto Malitowska}:

           D1 [1m] Marianna (*1789 †?)

           D2 [2m] Rozalia (*1798 †?) - r.ch.: Nikodem bar. Czechowicz i Rozalia Słodkowska

           D3 [2m] Teresa (*1799 †1840) ∞1819 Kazimierz Sieńkiewicz vel Sienicki (*1795 †?)

           D4 [2m] Katarzyna (*1801 †?)

           D5 [2m] Jan (*1802/03? †1855) de Słobudka [1]∞1821 Magdalena Sieńkiewicz vel Sienicka (*1806? †1847) de Tłumacz [d.193] [2]∞1848 Apolonia Bilińska {primo voto Tuzinkiewicz} (*1803? †?) de Tłumacz [d.10]:

              E1 [1m] Franciszka Paula (*1823 †1823)

              E2 [1m] Rozalia (*1824 †?) ∞1851 Stefan Szydłowski (*1824? †?) de Niżniów

              E3 [1m] Katarzyna (*1827 †1827)

              E4 [1m] Józef (*1828 †1829?)

              E5 [1m] Józef (*1830 †?) de Tłumacz [d.151] ∞1860 Maria Supel vel Supeł (*1834? †?) ex Jasienica (cyrkuł Rzeszów):

                 F1 Rozalia (*? †?)

                 F2 Michał (*1869 †?)

                 F3 Józef (*1870 †1873?)

                 F4 Elżbieta (*1873 †1873?)

              E6 [1m] Michał (*1833 †1851) {w metr. zgonu zapisany jako Mikołaj}

              E7 [1m] Stanisław (*1835 †1845)

              E8 [1m] Apolonia (*1839 †1839)

              E9 [1m] Antoni (*1840 †?)

              E10 [1m] Honorata (*1842 †?)

              E11 [1m] Franciszek (*1844 †1850)

           D6 [3m] Mateusz (*1815? †1816)

           D7 [3m] Kazimierz (*1817 †?) de Słobudka ∞? Apolonia Bekierska (*? †?) de Pużniki (ad Barysz):

              E1 Antoni (*1873 †?) {ur. in Pużniki [d.28]}

              E2 Rozalia (*1876 †?) {ur. in Pużniki [d.28]}

           D8 [3m] Rozalia (*1820 †?)

        C8 [1m] Wojciech (*1771 †?)

        C9 [2m] Anna (*1773 †przed 1825) ∞1789 Andrzej Kłodziński (*1765? †1825) de Nadorożna

        C10 [2m] Augustyn Joachim Jan (Jan Joachim) (*1777 †1830) de Słobudka [d.4] ∞1797 Teresa Szydłowska (*1778 †1827?) de Tłumacz:

           D1 Kazimierz (*1798 †przed 1818?)

           D2 Marianna (*1800 †przed 1807?)

           D3 Julianna (*1801 †?) ∞1818 Stanisław Sieńkiewicz vel Sienicki (*1797 †1831)

           D4 Józef (*1804? †?) de Słobudka [d.4] ∞1831 [Tyśmienica] Józefa Jedlińska (*1809 †?) de Kłubowce:

              E1 Jan Chrzciciel (*1832 †1832)

              E2 Kazimierz (*1833 †?) de Słobudka [d.24] ∞1860 [Tyśmienica] Antonina Jasińska (*1838 †?) de Kłubowce:

                 F1 Wincenty (*1862 †1915) de Słobudka [d.24, d.39] ∞1888 Maria Janicka (*1862 †1959) de Łokutki:

                    G1 Florian (*1890 †1946) de Słobudka ∞1926 Maria Gwoździecka (*1904 †1992):

                       H1 Wincenty Stanisław (*1927 †2003) ∞? Helena Małecka {primo voto Kłonowska} (*1923 †2004):

                          I1 Halina (*1955) ∞? Andrzej Zahorenko (*1952 †2008):

                             J1 Daniel Zahorenko (*1976) ∞2000 Sylwia Chrebela (*1977):

                                K1 Jakub Zahorenko (*2003)

                             J2 Karolina Zahorenko (*1980) ∞2006 Janusz Mroczkowski (*1975):

                                K1 Alicja Mroczkowska (*2007)

                       H2 Bolesław (*1932 †2005) ∞? Antonina Winnicka (*1938 †2000):

                          I1 Maria (*1960 †1960)

                          I2 Dorota (*1961) ∞? Tadeusz Gała (*1959):

                             J1 Agnieszka Gała (*1988)

                          I3 Renata (*1963) ∞? Marek Pomsta (*1958):

                             J1 Agata Pomsta (*1984)

                             J2 Maciej Pomsta (*1986)

                             J3 Jędrzej Pomsta (*1996)

                             J4 Gabriela Pomsta (*1997)

                          I4 Mirosław (*1966) ∞? Joanna Kłonowska (*1973) {poniżej}:

                             J1 Bartosz (*1998)

                             J2 Martyna (*1999)

                             J3 Natalia (*2011)

                    G2 Mieczysław (*1891 †?)

                    G3 Albina (*1893 †?)

                    G4 Emilia Antonina (*1895 †1981) ∞? Ludwik Szeptycki (*? †?):

                       H1 Józef Szeptycki (*1927 †2003) ∞? Anna Sosińska (*1931 †2004)

                          I1 Elżbieta Szeptycka(*1955) ∞? Hubert N. (*19512003)

                             J1 Tomasz N. (*1982)

                             J2 Szymon N. (*1984)

                          I2 Jadwiga Szeptycka (*1958) ∞? Wojciech Sadowski (*1958)

                             J1 Dagmara Sadowska (*1987)

                             J2 Oskar Sadowski (*1996)

                    G5 Władysław (*1898 †1970) {brat bliźniaczy Heleny} de Słobudka ∞? Janina Koryzna (*1904 †1993):

                       H1 Adam (*1923 †1951) ∞? Lidia Szulc (*? †1998):

                          I1 Ewa (*1952 †2004)

                       H2 Maria (*1926 †1999) ∞? Antoni Stasik (*1923 †1980):

                          I1 Grażyna Stasik (*1952) ∞? Andrzej Czajkowski (*1944):

                             J1 Aleksandra Czajkowska (*1978)

                             J2 Tomasz Czajkowski (*?)

                       H3 Zygmunt (*1929 †1996) ∞? Krystyna Kowgier (*1929):

                          I1 Elżbieta Małgorzata (*1952) ∞? Andrzej Brzostek (*1952):

                             J1 Joanna Brzostek (*1979) ∞? Robert Olszewski (*1977)

                          I2 Bogusław (*1954) ∞? Małgorzata Schayer (*1959):

                             J1 Anna Schayer (*1981)

                             J2 Maciej Schayer (*1984)

                             J3 Aleksandra Schayer (*1994)

                          I3 Krzysztof (*1958) ∞? Małgorzata Piątkiewicz (*1958):

                             J1 Barbara (*1986)

                       H4 Tadeusz (*1933-2000) ∞? Ewa Barbich (*?):

                          I1 Magdalena (*1963)

                    G6 Helena (*1898 †1985) [siostra bliźniacza Stanisława} ∞1921 Stanisław Kłonowski (*1891 †1984) de Słobudka {poniżej}

                    G7 Antonina (*1901 †1932) ∞? Jan Mażewski (*? †?):

                       H1 Janina Mażewska (*1916 †?)

                    G8 Leontyna (*1904 †?)

                    G9 Kazimierz (*1905 †1945) de Słobudka ∞1930 Stefania Hirak (*1903 †1981) de Tłumacz:

                       H1 Jan Zbigniew (*1931 †2000) ∞? Kazimiera Dwojak (*1931):

                          I1 Kazimierz (*1954) ∞? Dorota Michalewska (*1959):

                             J1 Emilia (*1982)

                          I2 Bogusława (*1952) [1]∞? Jerzy Michalik (*1951 †?) [2m]∞? Grzegorz Sołtysiak (*1960):

                             J1 [1m] Sławomir Michalik (*1974) ∞? Magda Okrajek (*1974):

                                K1 Karolina Michalik (*2002)

                                K2 Dominika Michalik (*2007)

                             J2 [2m] Sandra Sołtysiak (*1987)

                          I3 Krzysztof (*1960) ∞? Alfreda Zakowicz (*1963):

                             J1 Damian (*1984)

                             J2 Magdalena (*1990)

                       H2 Kazimiera (*1937) ∞? Stanisław Wolan (*1931?):

                          I1 Jerzy Wolan (*1959) ∞? Ewa Czerniak (*1964):

                             J1 Wojciech Wolan (*1987)

                             J2 Adam Wolan (*1990)

                             J3 Jakub Wolan (*1993)

                             J4 Kacper Wolan (*1996)

                             J5 Jan Wolan (*2001)

                          I2 Stefan Wolan (*1962) ∞? Urszula Sołtykiewicz (*1966):

                             J1 Joanna Wolan (*1994)

                             J2 Aleksandra Wolan (*1997)

                    G10 Stanisław (*1908 †1990) [1]∞1931 Maria Ruczkowska {primo voto Boniowska} (*1892 †?) [2]∞? Helena vel Stefania Burak (*1913 †1989):

                       H1 [2m] Marian (*1937 †1994) ∞? Krystyna Chodyniecka (*1939):

                          I1 Marek (*1963) ∞? Małgorzata Romanowska (*1960):

                             J1 Michał (*1987)

                          I2 Iwona (*1972) ∞? Ryszard Mos (*1972):

                             J1 Katarzyna Mos (*1991)

                       H2 [2m] Ryszard (*1942) ∞? Genowefa Ludera (*1944):

                          I1 Sławomir (*1970 †1970)

                          I2 Artur (*1971) ∞? Urszula Płonka (*1971):

                             J1 Radosław (*2002)

                          I3 Joanna (*1973) ∞? Mirosław Kłonowski (*1966) {powyżej}

                       H3 [2m] Wiesław (*1946) ∞? Barbara Tworzydło (*?):

                          I1 Maciej (*1972) ∞? Aneta Kosek (*1979):

                             J1 Julia (*2005)

                          I2 Agnieszka (*1974) ∞? Piotr Stasiuk (*1974):

                             J1 Oliwia Stasiuk (*2006)

                       H4 [2m] Zdzisław (*1952) ∞? Irena Wójs (*1960):

                          I1 Anna (*1981)

                          I2 Justyna (*1982)

                          I3 Kamil (*1994)

                 F2 Katarzyna (*1867 †?) ∞1888 Jan Sabatowicz (*? †?) de Tłumacz

                 F3 Michał (*1871 †1916) de Słobudka [d.24, d.40] ∞1895 Rozalia Szydłowska (*1879 †1937) de Tłumacz:

                    G1 Antoni Jan (*1896 †1896?)

                    G2 Stanisław (*1898 †1898?)

                    G3 Paulina (*1899 †?)

                    G4 Karolina (*1900 †1901?)

                    G5 Leon (*1902 †1902?)

                    G6 Maria (*1903 †?)

                    G7 Maria Józefa (*1904 †?)

                    G8 Jadwiga (*1906 †?)

                    G9 Marian Kazimierz (*1907 †?) de Słobudka ∞1938 Maria Romaniuk (*1921 †?) de Słobudka:

                       H1 Jan Józef (*1939 †?)

                       H2 Bolesław Stanisław (*1941 †1941)

                    G10 Antoni (*1909 †?) de Słobudka ∞1935 Franciszka Kłonowska (*1912 †?) de Tłumacz {poniżej}:

                       H1 Anna (*1937 †1937)

                       H2 Edward Tadeusz (*1938 †?)

                       H3 Eugeniusz Stanisław (*1941 †1944)

                       H4 Anna (*1944 †?)

                    G11 Eleonora (*1911 †?)

                    G12 Leon (*1912 †1944) de Słobudka ∞1937 Helena Małecka (*1923 †2004) {secundo voto Kłonowska}:

                       H1 Łucja (*1937 †1938)

                       H2 Zdzisław Ferdynand (*1939 2013) ∞? Maria Romaniecka (*1941):

                          I1 Marzanna (*?) ∞? Marek Kwiatkowski (*?):

                             J1 Kamila Kwiatkowska (*?)

                          I2 Ireneusz Sebastian (*?) ∞? Małgorzata Bodnar (*?):

                             J1 Sebastian (*?)

                       H3 Eugeniusz Karol (*1940 †1941)

                       H4 Łucja (*1942 †1943)

                       H5 Tadeusz Leon (*1944) ∞? Wiktoria Śmiechowska (*1947 †2002):

                          I1 córka (*?)

                          I2 Marek (*?) ∞? N.N. (*?):

                             J1 córka (*?)

                             J2 syn (*?)

                          I3 Artur Wojciech (*?) ∞? N.N. (*?):

                             J1 syn (*?)

                             J2 dziecko (*?)

                    G13 Józef (*1916 †?)

                 F4 córka (*1875 †1875)

                 F5 Anna (*1876 †?)

                 F6 Leontyna (*1877 †?)

                 F7 syn (*1879 †1879)

                 F8 syn (*1881 †1881)

              E3 Mikołaj (*1835/36? †?) de Słobudka [d.24] ∞? Magdalena Turczyn (*? †?):

                 F1 Rozalia (*1873? †?) ∞ok. 1893 Kazimierz Sienicki (*? †1924) de Słobudka

                 F2 Jan (*1875 †?)

              E4 Rozalia (*1838 †1838)

              E5 Leonarda (*1840 †?) de Słobudka ∞1859 Michał Zagórski (*1832 †?) de Nadorożna

              E6 Rozalia (*1842 †?)

              E7 Marcin (*1845 †?)

              E8 Tomasz (*1847 †?) de Słobudka [d.24, d.30] ∞? Franciszka Czaplińska (*1858 †?) de Tłumacz:

                 F1 Józef (*1877 †1877?) {ur. in Tłumacz [d.24]}

                 F2 Michał (*1878 †?) {ur. in Tłumacz [d.24]} ∞? Karolina Wasyluk (*? †?):

                    G1 Józef (*1905 †?) ∞1932 Helena Kłonowska (*1899 †?) {powyżej}

                    G2 Franciszka (*1912 †?) ∞1935 Antoni Kłonowski (*1909 †?) de Słobudka {powyżej}

                    G3 Helena Genowefa (*1921 †?)

                 F3 Franciszek (*1880 †?) de Słobudka ∞1912 Anna Aniela vel Maria Azarkiewicz (*1894? †?) de Pałahicze:

                    G1 Kazimierz Stanisław (*1913 †1945) de Słobudka ∞1938 Stefania Iwaniszyn (*1919 †?) de Słobudka

                 F4 Bronisława (*1882 †?) ∞1903 Stanisław Śniechowski (*1878 †1915) de Słobudka

                 F5 Karolina (*1884 †?)

                 F6 Józef (*1888 †?)

                 F7 Władysław (*1891 †?)

                 F8 Stanisław (*1892 †?)

                 F9 Stanisław (*1893 †1944) de Słobudka [d.27] ∞1923 Bronisława Peryniak (*1902 †?):

                    G1 Emilia (*1925 †?)

                    G2 Maria Helena (*1926 †1926?)

                    G3 Joanna (*1928 †?)

                    G4 Jadwiga (*1930 †?)

                    G5 Franciszek Salezy (*1938 †?)

                 F10 Antoni (*1897 †?)

                 F11 Joanna (*1898 †1898?) {ur. in Tłumacz [d.24]}

                 F12 syn (*1899 †1899) {ur. in Tłumacz [d.30]}

                 F13 syn (*1900 †?)

                 F14 Maria (*1902 †?)

           D5 Marianna (*1807? †1830) ∞1824 Jan Zdanowicz (*1802? †1847) de Jezierzany

           D6 Szymon (*1810? †?) de Słobudka [d.4] [1]∞1832 Rozalia Krzemińska (*1814? †1844?) de Jezierzany [2]∞1844 [Tyśmienica] Anna Jedlińska (*1824 †?) de Kłubowce:

              E1 [1m] Jan (*1834 †1835)

              E2 [1m] Maciej (*1838 †?) de Słobudka [d.4, d.24, d.40] [1]∞? Zofia Krajewska (*? †?) [2]∞1867 Zofia Bilińska (*1843? †?) de Nadorożna:

                 F1 [1m] Antoni (*? †?) de Słobudka [d.47] ∞? Karolina Romaniuk (*? †?):

                    G1 Bronisława (*1889 †?)

                    G2 Stanisław (*1891 †1984) de Słobudka [d.17, d.36] ∞1921 Helena Kłonowska (*1898 †1985) de Słobudka {powyżej}:

                       H1 Jadwiga Maria (*1921 †1921?)

                       H2 Mieczysław Tadeusz (*1922 †2012) ∞? Maria Kaspar (*1929):

                          I1 Jolanta (*1952) ∞? Ryszard Jędrzejewski (*1950):

                             J1 Justyna Jędrzejewska (*1975) ∞? Tomasz Kobielak (*1976):

                                K1 Maciej Kobielak (*2007)

                             J2 Marcin Jędrzejewski (*1978)

                          I2 Elżbieta (*1954) ∞? Jan Renard (*?)

                          I3 Ewa (*1955) ∞? Leszek Górny (*1956):

                             J1 Aleksandra Górny (*1983)

                       H3 Józefa Wilhelmina (*1926) ∞? Czesław Sienicki (*1925 †2005):

                          I1 Krystyna Sienicka (*1947) [1]∞? N. Andriaszko (*? †?) [2]∞? N.N. (*?):

                             J1 [1m] N.N. (*?)

                             J2 [2m] N.N. (*?)

                             J3 [2m] N.N. (*?)

                          I2 Zdzisława Sienicka (*1951) ∞? Mieczysław N. (*?):

                             J1 Anna N. (*198?) [1]∞? Łukasz Górniak (*?) [2]∞? N.N. (*?):

                                K1 [2m] N.N. (*?)

                          I3 Adam Sienicki (*1953) ∞? N.N. (*?):

                             J1 N. Sienicka (*?)

                       H4 Maria (*1928) [1]∞? Tomasz Papuga (*? †?) [2]∞? Gerard Lipiński (*? †?) [3]∞? N.N. (*?)

                       H5 Czesława (*1932):

                          I1 Stefania (*?) ∞? Stefan Trawiński (*? †?):

                             J1 Dorota Trawińska (*?)

                             J2 N. Trawińska (*?)

                             J3 N. Trawińska (*?)

                             J4 Alicja Trawińska (*?)

                             J5 Małgorzata Trawińska (*?)

                    G3 Paulina (*? †?) ∞ok. 1915 Michał Jaśkiewicz (*1888 †?) de Jackówka

                    G4 Leon (*1903 †?) de Słobudka ∞1928/38 Joanna Śniechowska {primo voto Seniów} (*1887 †?) de Jezierzany

                    G5 Władysław (*1908 †?)

                 F2 [2m] Karol (*1868? †?) de Słobudka [d.35] ∞1892 Anna Aniela Atanowska (*1870? †1921/22?) de Tłumacz:

                    G1 Władysław Rudolf (*1894 †?) de Tłumacz ∞1924 Bronisława Rizler (*1897 †?) de Jackówka:

                       H1 Bolesław Stanisław (*1925 †?)

                       H2 Czesław Mieczysław (*1927 †?)

                       H3 Mieczysław Marian (*1932 †?)

                       H4 Zofia (*1938 †?)

                       H5 Maria (*1938 †?)

                    G2 Emilia (*1896 †?) ∞1918? Stanisław Sawarski(?) (*? †?)

                    G3 Bronisława (*1898 †?)

                    G4 Aleksander (*1903 †?) de Tłumacz ∞1928 Joanna Humeniuk (*1903 †?) de Słobudka:

                       H1 Józef Karol (*1930 †?)

                       H2 Władysław Leon (*1932 †?) {zm. w Kanadzie} ∞? Maria N. (*? †?):

                          I1 Bożena (*?)

                          I2 Krzysztof (*?)

                       H3 Marian Stanisław (*1934 †?)

                    G5 Franciszek (*1905 †1981) ∞1931 Anna Iwanek (*1908 †1975):

                       H1 Rudolf (*1932 †2003) ∞1958 Maria Antonina Sebastian (*1936):

                          I1 Małgorzata Maria (*1961) ∞1992 Wojciech Jankowski (*1954):

                             J1 Karol Wojciech Jankowski (*1994)
                             J2 Alicja Małgorzata Jankowska (*1995)
                             J3 Jan Krzysztof Jankowski (*2004)

                          I2 Wojciech (*1964 †1964)

                          I3 Maciej Rudolf (*1970) ∞1998 Jolanta Duczmańska (*1969):

                             J1 Rudolf Maciej (*2002)
                             J2 Zofia Maria (*2004)
                             J3 Katarzyna Anna (*2007)

                       H2 Czesław (*1938 †1980) ∞1960 Janina Burnagiel (*1942):

                          I1 Jerzy (*1961) ∞1987 Beata Maria Modrzyńska (*1964):

                             J1 Natalia (*1988)

                             J2 Dominika (*1990)

                             J3 Kacper (*1994)

                          I2 Adam Zbigniew (*1966) ∞1987 Urszula Barbara Modrzyńska (1965):

                             J1 Magdalena Justyna (1987):

                                K1 Martyna Zofia (2004)

                             J2 Monika Kinga (1989)

                             J3 Oliwia Aleksandra (1995)

                             J4 Jakub Adam (1998)

                       H3 Maria (*1941 †19??) [1]∞? Albin Klimczak (*? †?) [2]∞? Waldemar Kowalski (*? †?):

                          I1 [1m] Janusz Klimczak (*1964)

                          I2 [2m] Izabela Kowalska (*?)

                          I3 [2m] Marta Kowalska (*?)

                       H4 Krystyna (*1942) [1]∞1981 N.N. (*? †?) [2]∞? Matwiej Kuzyk (*1928 †?)

                       H5 Anna (*1943 †2000) [1]∞196? Józef Stąsiek (*19?? †?) [2]∞? Tadeusz Dudzik (*? †?):

                          I1 [1m] Mariola Stąsiek (*1964) ∞1983 Mirosław Woryna (1960):

                             J1 Marcin Woryna (*1984)

                             J2 Magdalena Woryna (*1987)

                          I2 [1m] Renata Iwona Stąsiek (1967) ∞1989 Ryszard Piotr Sobolak (*1964):

                             J1 Karolina Patrycja Sobolak (*1992)

                       H6 Józef (*1951) ∞1974 Teresa Wypych (*1952):

                          I1 Mariola (*1975)

                          I2 Mariusz (*1978) ∞2002 Klaudia Bednarczuk (*1978):

                             J1 Dawid (*2002)

                    G6 Helena Rozalia (*1909 †?) ∞1928 Józef Rzucidło (*1902 †?) de Tłumacz

                 F3 [2m] Maria (*? †?) ∞ok. 1896 Ludwik Szajnkenig (Scheinkőnig) (*? †?) de Tłumacz

                 F4 [2m] Rozalia (*1875 †?) ∞1902 Jakub Szajnkenig (Scheinkőnig) (*1878 †?) de Tłumacz

                 F5 [2m] Honorata (*1879 †?)

                 F6 [2m] Piotr (*1884 †?) de Słobudka [d.177] ∞1908 Petronela Kłonowska (*1888 †?) de Tłumacz {poniżej}:

                    G1 Józef (*1909 †1985) de Tłumacz ∞1930 Michalina Dutczak (*1912 †1990):

                       H1 Stanisław (*1931 †2004) ∞? Lucyna Mielczarek (*1932 †1991):

                          I1 Stanisława (*?)

                          I2 Ewa (*?)

                          I3 Waldemar (*1957 †1996)

                          I4 Sławomir (*?)

                       H2 Tomasz (*1932 †1998) ∞? Natalia Zakrzewska (*? †?):

                          I1 Grażyna (*?)

                          I2 Anna (*?)

                          I3 Stanisław (*1964 †1964)

                          I4 Janusz (*1964)

                          I5 Bogumiła (*?)

                          I6 Józef (*?)

                       H3 Kazimierz (*1934 †1934)

                       H4 Józefa (*1936 †1943?)

                       H5 Maria (*1937 †2003) ∞? N.N. (*? †?):

                          I1 Edward N. (*?)

                       H6 Ryszard (*1939) ∞? Krystyna Giżycka (*1952):

                          I1 Leszek (*1979)

                          I2 Renata (*1981)

              E3 [1m] Jan (*1843? †1844)

              E4 [2m] Jan (*1847 †1931) de Słobudka [d.4] ∞? Wiktoria Szydłowska (*1852 †?) de Tłumacz:

                 F1 Katarzyna (*1873? †?) ∞1895 Antoni Sokołowski (*1869? †?) de Olesza

                 F2 Ludwik (*1874 †1931) de Słobudka [d.4] ∞1904 Józefa Romaniuk (*1883 †?):

                    G1 Michał (*1905 †?) de Słobudka [1]∞1931 Stanisława Paraszczuk (*1911 †1944) [2]∞1948 Anna Danyluk vel Demkowicz (*1926 †?) {ex Świrz}:

                       H1 [1m] Aniela (*1933 †1944)

                    G2 Piotr Stanisław (*1907 †?) de Słobudka ∞1933 Michalina Dmyterko vel Dmytryszyn (*1905 †?) de Łokutki:

                       H1 Władysław (*1934 †?)

                    G3 Marian (*1909 †?)

                    G4 Maria (*1911 †?)

                    G5 Stefania Maria (*1914 †?)

                    G6 Józef (*1919 †1919?)

                 F3 Leonarda (*1877 †?) ∞1900 Michał Sienicki (*1870 †?) de Słobudka

                 F4 Franciszek (*1879 †?)

                 F5 Antonina (*1881 †?)

                 F6 Dominik (*1883 †?)

                 F7 chłopiec (*1883 †?)

                 F8 Józef (*1885 †?) de Słobudka ∞1912 Bronisława Petrus (*1890 †1943) de Tłumacz ->in Tłumacz:

                    G1 Maria "Mania" (*1912 †1989) nauczycielka ∞? Kazimierz Dolinkiewicz (*1905 †1990):

                       H1 Zygmunt "Zyga" Dolinkiewicz (*1945 †1993) nauczyciel ∞? Stanisława Dudewicz (*?):

                          I1 Bartosz Dolinkiewicz (*1977):

                             J1 [∞ Katarzyna Jóźwin] Weronika Dolinkiewicz (*2008)

                          I2 Piotr Dolinkiewicz (*1983) ∞? Marta N. (*?):

                             J1 Wiktor Dolinkiewicz (*2008)

                    G2 Stefania "Stefa" (*1918 †?) ∞1946 Stanisław Żary (*? †?):

                       H1 Michał Żary (*?)

                       H2 N. Żary (*?)

                    G3 Jan Józef (*1923 †?) ∞? N.N. (*? †?):

                       H1 Renata (*1960?)

                       H2 Witold (*1960?)

                 F9 Piotr (*1888 †?)

                 F10 Antoni (*1890 †?) de Słobudka ∞1923 Stanisława Kroszeńko (*1904 †?) de Słobudka:

                    G1 Tadeusz Jan (*1924 †?)

                    G2 Władysława Wiktoria (*1925) ∞? N. Dziubanowski (*? †?):

                       H1 Teresa Dziubanowska (*?)

                    G3 Józef (*1929 †?)

                    G4 Janina Maria (*1931 †?)

                 F11 Bronisława (*1895 †przed 1960?) ∞1912 Jan Buhajczuk (*1888 †1962?)

              E5 [2m] Katarzyna (*1849 †1849)

              E6 [2m] Maria (*1850 †?) ∞ok. 1870 Franciszek Pławuszewski (*? †?)de Nadorożna

              E7 [2m] Honorata (*1852 †?)

              E8 [2m] Michał "Czorny" (*1857 †1932?) de Słobudka [d.4, d.10] ∞? Antonina Janicka (*? †?) de Łokutki:

                 F1 Franciszek (*1885 †1945) de Słobudka [d.33] ∞1908 [Tyśmienica] Albina Jedlińska (*1888 †1945) de Kłubowce:

                    G1 Stanisław Karol (*1909 †1972) de Słobudka ∞1935 Janina Burczyńska (*1918 †1997):

                       H1 Stanisław Czesław (*1936 †?) ∞1960 Janina Pudło (*1940):

                          I1 Małgorzata (*1962) ∞1889 Dariusz Zielinczuk (*?):

                             J1 Weronika Zielinczuk (*1990)

                             J2 Tycjan Zielinczuk (*2002)

                          I2 Katarzyna (*1979) ∞2004 Łukasz Brzęczek (*?):

                             J1 Krzysztof Brzęczek (*2004)

                             J2 Hanna Brzęczek (*2007)

                          I3 Adam (*1982) ∞2004 Agnieszka Wierzchucka (*?):

                             J1 Angielika (*2004)

                       H2 Paulina Emilia vel Danuta (*1937 †1937)

                       H3 Romana Mieczysława vel Romualda (*1940 †1980) ∞1960 Kazimierz Kałucki (*1937):

                          I1 Gabriela Kałucka (*1961) ∞1980 Bogdan Chwaliński (*?):

                             J1 Przemysław Chwaliński (*1980)

                             J2 Aleksandra Chwalińska (*1984)

                             J3 Roksana Chwalińska (*1996)

                       H4 Krystyna Wanda (*1941) ∞1959 Stanisław Smereczyński(*1933 †2007):

                          I1 Krzysztof Smereczyński (*1960)  [1]∞1981 Małgorzata Potocka (*1962)  [2]∞1996 Anna Stawarz (*1965):

                             J1 [1m] Agnieszka Smereczyńska (*1982)

                             J2 [1m] Magdalena Smereczyńska (*1984)

                             J3 [2m] Julia Smereczyńska (*1986)

                             J4 [2m] Adam Smereczyński (*1988)

                          I2 Alicja Smereczyńska (*1963) ∞1985  Piotr Wachowiak (*1962):

                             J1 Paweł Wachowiak (*1986)

                             J2 Jakub Wachowiak (*1988)

                          I3 Grzegorz Smereczyński (*1970) ∞1995 Bożena Kowal (*1973):

                             J1 Nikodem Smereczyński (*1996)

                             J2 Adrianna Smereczyńska (*2000)

                       H5 Franciszek (*1953) [1]∞1975 Małgorzata Kondla (*1954) [2]∞1994 Bożena Kłopotowska (*?):

                          I1 [1m] Agnieszka (*1976) ∞1998 Cezary Biłas (*1978):

                             J1 Adrian Biłas (*1998)

                             J2 Damian Biłas (*2000)

                          I2 [1m] Łukasz (*1978)

                       H6 Teresa (*1954) ∞1978 Joachim Kaschitza (*1954):

                          I1 Anna Kaschitza (*1979)

                          I2 Piotr Kaschitza (*1980)

                          I3 Tomasz Kaschitza (*1982)

                    G2 Władysław Józef (*1911 †?) de Słobudka ∞1936 Michalina Hirak (*1922 †?) de Tłumacz

                    G3 Jadwiga (*1912 †?) ∞1936 Kazimierz Zajączkowski (*? †?)

                    G4 Bolesław Kazimierz (*1914 †?)

                    G5 Petronela (*1915 †1915?)

                    G6 Emilia (*1919 †?) ∞1943 Józef Borzemski (*1906 †?):

                       H1 Jan Emilian Borzemski (*1944 †?)

                    G7 Mieczysław Tadeusz (*1923 †?) ∞1946? [Polanica Zdrój] N. Zajączkowska (*? †?)

                    G8 Matylda Barbara (*1926 †?)

                 F2 Aniela (*1887 †?) ∞ok.1913 Józef Kłonowski (*1887 †?) de Tłumacz {powyżej}

                 F3 Karol (*1889 †?)

                 F4 Józefa (*1892 †?)

                 F4 Paulina (*1894 †?) ∞1912 Filip Panek (*1885 †?) de Tłumacz

f(*1896 †?) ∞1919 Stanisław Przywara (*1884 †?) de Bratkowce

                 F6 Wincenty (*1898 †1985?) de Słobudka [1]∞1920 Anna Burczyńska (*1901? †?) de Tłumacz [2]∞? N.N. (*? †?) [3]∞? N. Fuk(?) (*? †?):

                    G1 [1m] Michał (*1922 †1940)

              E9 [2m] Stanisław (*1862 †?)

              E10 [2m] Józef (*? †przed 1902) de Słobudka [d.4, d.39] ∞? Wiktoria Janicka (*? †?) de Łokutki:

                 F1 Adam Bronisław (*1888 †?) de Słobudka [d.23] [1]∞? Marianna Lipińska (*? †?) [2]∞? Stanisława Silarska (*1900? †?) {ex Nadolany}:

                    G1 [1m] Józef (*1914 †1944) de Słobudka ∞1940 Genowefa Merska (*1911 †?) de Tłumacz:

                       H1 Janina Maria (*1941) ∞? Wacław Mikołajek (*? †?):

                          I1 Jan Mikołajek (*?)

                          I2 Tadeusz Mikołajek (*?)

                          I3 Jacek Mikołajek (*?)

                          I4 Andrzej Mikołajek (*?)

                       H2 Marian Antoni (*1943 †1943)

                       H3 Zbigniew Marian (*1944 †1962?)

                    G2 [1m] Władysław (*1917 †?) de Słobudka ∞1940 Zofia Kłapkowska (*1923 †?)

                    G3 [2m] Jadwiga Emilia (*1921 †?) ∞1941 Bronisław Zakowicz (*1916 †?) de Jackówka

                    G4 [2m] Maria Janina (*1924 †?)

                 F2 Marian Antoni (*1890 †?)

                 F3 Karol Leon (*1893 †?)

                 F4 Franciszka (*1894 †?)

                 F5 Piotr Paweł (*1895 †?)

                 F6 Wincenty (*1896 †1896?)

                 F7 Andrzej Józef (*1897 †?)

                 F8 Władysław (*1902 †1902?) {syn Wiktorii Kłonowskiej z domu Janickiej}

                 F9 Helena (*1904 †?) {córka Wiktorii Kłonowskiej z domu Janickiej}

           D7 Rozalia (*1816 †1817)

           D8 Kazimierz (*1818 †1818)

           D9 Jan Krzysztof (*1822 †1822)

     B4 Wawrzyniec (*1733 †1783) ∞1756 Marianna Samborska (*? †?) de Pałahicze:

        C1 Marianna (*1757 †?) de Pałahicze ?∞1784 Grzegorz Malinowski (*? †?)

        C2 Kazimierz (*1760 †?) ∞1781 Magdalena Cedrowicz (*? †?) de Tłumacz:

           D1 Franciszek de Paula(?) (*1782 †1783)

           D2 Jan (*1784 †?)

           D3 Antoni z Padwy (*1787 †?)

           D4 Tadeusz (*1788 †?)

           D5 Agnieszka (*1791 †?)

           D6 Wincenty (*1793 †?)

           D7 Wojciech Grzegorz (*1799 †?)

        C3 Wojciech (*1763 †1765)

        C4 Anna (*1766 †?)

        C5 Wojciech (*1769 †?) de Tłumacz ∞1789 Zofia Kaczorowska (*1767 †?) de Tłumacz:

           D1 Tomasz (*1789 †?) de Tłumacz [d.74] ?∞? Barbara Kłonowska (*1787 †?):

              E1 Marianna (*1812? †1817)

              E2 Mikołaj (*? †?) de Tłumacz ∞? Maria Kawecka (*? †?) de Nadorożna [d.57] ->in Nadorożna:

                 F1 Anna (*1834 †1834)

                 F2 Karol (*1835 †?) de Nadorożna ∞? Michalina Czajkowska (*1841? †?) de Nadorożna [d.81]:

                    G1 Mikołaj (*1862 †?) {ur. in Nadorożna [d.81]} de Nadorożna [d.124, d.81] ∞? Józefa Smulska (*1875 †?) de Nadorożna:

                       H1 Rudolf (*1893 †?)

                       H2 Karolina (*1895 †?)

                       H3 Anna (*1896 †?)

                       H4 Maria (*1898 †?)

                       H5 Stanisław (*1901 †?)

                       H6 Antoni (*1904 †?)

                       H7 Stefania (*1907 †?)

                       H8 Maria (*1909 †?)

                       H9 Franciszka (*1912 †?)

                       H10 Stefania (*1916 †?)

                    G2 Jan (*1874 †?) de Nadorożna [d.81] ∞1900 Paulina Tuzinkiewicz {recte Duzinkiewicz} (*1881? †?) de Jezierzany:

                       H1 Stanisław (*1900 †1900?)

                       H2 Aniela (*1903 †?):

                          I1 Jan (*1926 †?) {syn Anieli}

                       H3 Petronela (*1909 †?)

                       H4 Michał (*1914 †?)

                       H5 Maria (*1917 †?) {córka Pauliny}

                    G3 Petronela (*1880 †?)

                 F3 Felicja(nna) (*1838 †1839)

                 F4 Franciszek (*1840 †1844)

                 F5 Agnieszka (*1843? †1844)

                 F6 Jan (*1845 †1847)

                 F7 Ludwik (*1847 †ok. 1901) de Nadorożna [d.119] ∞? Albina Smulska (*1856 †1914) de Nadorożna {secundo voto Bunsch}:

                    G1 Wanda Franciszka (*1890 †?)

                    G2 Mikołaj (*1895 †?)

                    G3 Wiktoria (*1898 †?)

                 F8 Jan (*1851 †?)

                 F9 Petronela (*1854 †?) ∞przed 1895 Józef Mazur (*? †?) de Nadorożna

                 F10 Stanisław (*1858 †?) ∞? Maria Witwicka (*? †?) ->in Obertyn:

                    G1 Ludwik (*1900 †?)

                    G2 Eugeniusz (*1902 †?)

           D2 Leon Wojciech (*1791 †?)

           D3 Jan Ewangelista (*1792 †?)

        C6 Marianna (*1772 †1793) ∞1788 Franciszek Wincenty Biliński (*1768 †1822)

        C7 Róża z Limy (*1774 †?)

        C8 Stanisław Marek (*1777 †?)

        C9 Franciszek Borgiasz (*1779 †?)

        C10 Anna Tekla (*1780 †?)

     B5 Maciej (*po 1735 †?) ∞1762 Katarzyna Argazińska (*1732??? †1823) de Tłumacz:

        C1 Stefan (*1762 †?) de Tłumacz ∞1787 Anna Zdanowicz (*? †?) de Jezierzany:

           D1 Maciej (*1791 †1822) de Tłumacz [d.200] ∞? Agnieszka Szydłowska (*1794 †1842) de Tłumacz:

              E1 Jakub (*1814? †?) de Tłumacz [d.200] [1]∞1839 Maria Czaplińska (*1820? †?) de Tłumacz [2]∞? Helena Bilińska {primo voto Ruczkowska} (*1837? †?) de Tłumacz:

                 F1 [1m] Teresa (*1845 †?) ∞ok. 1870 Karol Jakoweńko (*? †?)

                 F2 [1m] Franciszek (*1849 †?) de Tłumacz ∞? Katarzyna Malitowska (*? †?):

                    G1 Paulina (*1877 †?)

                    G2 Bronisława (*1879 †1886?)

                    G3 Maria (*1879 †?)

                    G4 Karol (*1882 †1882?)

                    G5 Aniela (*1884 †1884?)

                    G6 Karolina (*1885 †?)

                    G7 Antoni (*1888 †1893?)

                    G8 Stanisław (*1891 †?) de Tłumacz [1]∞1920 Anna Kałeń{?} (*1892? †?) {ex Dołhe} [2]∞1925 Anna Janicka (*1906 †?) de Łokutki:

                       H1 [2m] Józef Tadeusz (*1931 †?)

                    G9 Bronisława (*1894 †1896?)

                 F3 [2m] Michał (*1872 †?) de Tłumacz ∞1910 Kazimiera Tuzinkiewicz {recte Duzinkiewicz} (*1889 †?) de Tłumacz

                 F4 [2m] Józefa (*1878 †1935) ∞1907 Ignacy Kotiuszko (*1867 †?) ex Szkulanówka (par. Jagielnica)

              E2 Ignacy (*1816 †1816)

              E3 Stefan (*1817 †1818)

              E4 Marianna (*1820 †1848) ∞ok. 1845 Wojciech Pruszyński (*1812? †?) de Jezierzany

              E5 Jan (*1822 †?) de Tłumacz [d.200] [1]∞1850 [Chocimierz] Marianna Kruchowska (*1834? †1859) de Chocimierz [2]∞? Anna Kosińska (*? †?) {r.g.} de Żywaczów ->in Żywaczów [d.41]:

                 F1 [1m] Michał (*1851 †1851) {ur. i zm. in Tłumacz}

                 F2 [1m] Ludwik (*1852 †ok. 1885) de Tłumacz ∞? Zofia Janicka (*? †?) {secundo voto Horodyska} de Żywaczów:

                    G1 Franciszek (*1876 †?) {ur. in Jezierzany} de Jezierzany [d.42] ∞1899 Franciszka Raczkowska (*1872? †?) de Jezierzany {ex Czeremchów}

                 F3 [1m] Piotr (*1855 †?)

                 F4 [1m] Józef (*1858 †?) de Żywaczów [1]∞? Magdalena Ilnicka (*? †?) [2]∞? Bronisława Burczyńska {primo voto Żukowska, secundo voto Politowska} (*1877 †?) de Słobudka

                 F5 [2m] Szymon (*1863 †1863)

           D2 Mikołaj (*1792 †1840) de Tłumacz [d.226, 46 i 42] ∞1825 Agnieszka Sokołowska (*1802/03? †?) de Tłumacz:

              E1 Antoni (*1826 †?) {de Słobudka [d.14] (!)} de Tłumacz [d.42] ∞1847 Maria Kulczycka (*1829? †?) de Pałahicze:

                 F1 Karolina (*1850 †?) ∞ok. 1875 Ignacy Strocki (*? †?)

                 F2 Honorata (*1853 †1853)

                 F3 Anna (*1854 †?) ∞1872 Antoni Jaśkiewicz (*1841? †?) de Jackówka

                 F4 Józefa (*1857 †?)

                 F5 Apolonia (*1859 †?) ∞ok. 1881 Franciszek Smulski (*1848 †?) de Nadorożna

                 F6 Jan (*1861 †?)

                 F7 Piotr (*1865 †?) ∞? Katarzyna Maksymowicz (*? †?):

                    G1 Franciszka Maria (*1891 †?) ∞1914? Stanisław Głowacki (*? †?)

                    G2 Joanna (*1892 †1896?)

                    G3 Władysław (*1897 †1897?)

                    G4 Stanisław (*1903? †?) {ur. in Ottynia} ∞1928 Zofia Bobek (*1902? †?) de Tłumacz

              E2 Jakub (*1830 †1838)

              E3 Józef (*1832 †1832)

              E4 Marianna (*1833 †?) {de Słobudka [d.14] (!)} ∞1851 Andrzej Krajewski (*1831 †?) de Jezierzany

              E5 Karolina (*1836 †?)

              E6 Leopold (*1839 †?) in Tłumacz [d.42]

           D3 Maciej vel Mateusz (*1797 †1816)

           D4 Kacper (*1800 †?)

           D5 Józef (*1802 †?) de Tłumacz [d.226] [1]∞1829? Anna Śniechowska (*1809? †1849) de Jezierzany [2]∞1850 Franciszka Czajkowska (*1818 †1853) de Jezierzany [3]∞1856 [in Tyśmienica] Helena Pławuszewska (*1817 †?) de Nadorożna {primo voto Jedlińska}:

              E1 [1m] Antoni (*1831 †1856)

              E2 [1m] Marianna (*1833 †1853)

              E3 [1m] Teresa (*1835? †1835)

              E4 [1m] Paweł (*1837? †1853)

              E5 [1m] Ludwik (*1839 †przed 1886) de Tłumacz [d.35] ∞? Franciszka Pławuszewska (*? †?):

                 F1 Maria (*1871 †?)

                 F2 Józef (*1874 †1877?)

                 F3 Jan (*1875 †?)

                 F4 Maria (*1878 †1878?)

                 F5 Joanna (*1881 †1881?)

                 F6 Aniela (*1882 †1886?)

              E6 [1m] Franciszek (*1842 †?)

              E7 [2m] Ignacy (*1852 †1853)

           D6 Rozalia (*1807? †1848) [1]∞1825 Feliks Sienicki (*1799 †1832) [2]∞1832 Maciej Burczyński (*1809? †?) de Tłumacz

           D7 Tomasz (*1810? †?) de Tłumacz [d.226] [1]∞1835 [Niżniów] Tekla Malitowska (*1818 †1838) de Bratyszów {w metr. ślubu zapisana jako Anna, zm. in Bratyszów} [2]∞1838 Honorata Zdanowicz (*1821 †?) de Jezierzany:

              E1 [1m] Marianna (*1836 †?) ∞1853 Michał Krajewski (*1829? †?) de Jezierzany

              E2 [2m] Mikołaj (*1845 †?) de Tłumacz [d.4, d.35] [1]∞1871 Apolonia Bilińska (*1852 †?) de Tłumacz [2]∞? Paulina Hoffman (*1868 †?) de Tłumacz:

                 F1 [1m] Jan (*1871 †1872?)

                 F2 [1m] Joanna (*1872 †?) ∞ok. 1895 Antoni Kłodziński (*1863 †?) de Nadorożna

                 F3 [1m] Bronisława (*1874 †1874?)

                 F4 [1m] Franciszek (*1875 †1920) de Tłumacz ∞1900 Antonina Hoffman (*1880 †?) de Tłumacz:

                    G1 Elżbieta Salomea (*1901 †?) ∞1923 Władysław Olszewski (*1901 †?) de Tłumacz

                    G2 Maria Ludwika (*1903 †?) ∞1942 Stanisław Kamiński (*? †?) de Stanisławów

                    G3 Ferdynand (*1906 †?) de Tłumacz ∞1930 Janina Morykot (*1913 †?) {r.g.} de Tłumacz:

                       H1 Antonina (*1931 †?)

                       H2 Franciszek Kazimierz (*1935 †1937)

                       H3 Maria (*1937 †?)

                    G4 Józef (*1908 †?)

                    G5 Kazimierz Józef (*1912 †1936) {diakon}

                    G6 Edward (*1914 †?)

                    G7 Michał (*1918 †1944)

                    G8 Tadeusz (*1920 †?)

                 F5 [1m] Jan (*1877 †?) {ur. in Słobudka [d.4]}

                 F6 [1m] Maria (*1878 †?)

                 F7 [1m] Karolina (*1879 †?)

                 F8 [1m] Petronela (*1881 †?)

                 F9 [1m] Stanisław (*1882 †1883?)

                 F10 [1m] Tomasz (*1884 †?)

                 F11 [1m] Aniela (*1885 †1885?)

                 F12 [1m] Emilia (*1886 †1886?)

                 F13 [2m] Franciszka (*1889 †?) [1]∞1909 Józef Biliński (*1864 †1912?) de Tłumacz [2]∞? N. Cambitz (*? †?) {in Rodezja}

                 F14 [2m] Józef (*1891 †1892?)

                 F15 [2m] Bronisława (*1892 †1907?)

                 F16 [2m] Aniela (*1894 †?) ∞1912 Jan Kłonowski (*1887 †?) de Tłumacz {powyżej}

                 F17 [2m] Wincenty (*1897 †1900?)

                 F18 [2m] Rozalia (*1899 †1899?)

                 F19 [2m] Bronisława (*1907? †?) ∞1924 Franciszek Pławuszewski (*1904? †?) de Nadorożna

              E3 [2m] Józef (*1848 †?) de Tłumacz [d.35] ∞? Joanna Dolinkiewicz (*? †?):

                 F1 Petronela (*1888 †?) ∞1908 Piotr Kłonowski (*1884 †?) de Słobudka {powyżej}

                 F2 Tomasz (*1890 †1891?)

                 F3 Paulina (*1892 †?) [1]∞1910 Mikołaj Burczyński (*1885 †?) de Tłumacz [2]∞1926 Piotr Melnyk (*1902 †?) {r.g.} de Tłumacz:

                    G1 [2m] Stefania Melnyk (*1928 †?)

                 F4 Adam (*1894 †1896?)

                 F5 Franciszek (*1897 †?)

              E4 [2m] Franciszka (*1856 †przed 1885) ∞1872 Piotr Burczyński (*1849 †?) de Tłumacz

        C2 Stanisław (*1765 †?)

        C3 Marianna (*1767 †?) ?∞1787 Maciej Malitowski (*? †?) de Nowosiółka

        C4 Andrzej (*1769 †?)

        C5 Rozalia (*1773 †?) ?∞1791 Jan Statkiewicz (*? †?) {ex Kamionki} de Kołomyja

        C6 Ignacy (*1776 †1848) de Tłumacz [d.192] ∞1799 Agnieszka Pruszyńska (*1779 †1848) de Jezierzany:

           D1 Jan Kanty (*1800 †1848) de Tłumacz [d.192] ∞1828 Józefa Pławuszewska (*1810? †?) de Nadorożna:

              E1 Maciej (*1830 †?) de Tłumacz [d.192 i 47] ∞1854 Rozalia Krajewska (*1837? †?) de Jezierzany:

                 F1 Józef (*1858 †?)

                 F2 Stanisław (*1859 †?) de Tłumacz [d.47] ∞? Maria Zaklińska (*? †?):

                    G1 Karolina (*1884 †?)

                    G2 Honorata (*1887 †1887?)

                    G3 Kazimierz (*1888 †1888?)

                    G4 Józef (*1889 †?)

                    G5 Rozalia (*1891 †1891?)

                    G6 Emilia (*1892 †1892?)

                    G7 Bronisław (*1893 †?)

                    G8 Antoni (*1895 †1896?)

                    G9 Antonina (*1897 †?) ∞1921? Franciszek Geruła (*? †?)

                    G10 Honorata (*1898 †?) ∞1926? Jan N. (*? †?) de Słobudka

                 F3 Józef (*1862 †?)

                 F4 Michalina (*1865? †?) ∞1882 Antoni Biliński (*1858 †?) de Tłumacz

                 F5 Michał (*1867 †?)

                 F6 Karolina (*1869 †?)

                 F7 Antoni (*1872 †1873?)

                 F8 Jan (*1874 †1874?)

                 F9 Henryk (*1875 †1877?)

                 F10 Aniela (*1879 †?)

              E2 Mikołaj (*1831 †?) ?∞? N.N. (*? †?):

                 F1 Franciszka (*? †?) [1]∞ok. 1903 Józef Biliński (*1864 †1912?) de Tłumacz [2]∞? N. Cambitz (*? †?) {in Rodezja}

              E3 Anna (*1834 †?) ?∞ok. 1858 Jan Zdanowicz (*1822 †?) de Jezierzany

              E4 Emilia (*1839 †1839)

              E5 Maria (*1840 †?)

              E6 Piotr (*1846 †1854)

              E7 Rozalia (*? †?) ∞ok. 1878 Franciszek Sokołowski (*1828 †?) de Tłumacz

           D2 Marianna (*1803? †1848) ∞1820 Wincenty Ostropolski (*1800 †1847) de Nadorożna

           D3 Teresa (*1810? †?) ∞1830 Józef Zdanowicz (*1808? †?) de Jezierzany

           D4 Katarzyna (*1813? †?) ∞1835 Wojciech Samborski (*1810? †?) de Jezierzany

           D5 Wojciech (*1819 †1820)

           D6 Wincenty (*1821 †1842)

        C7 Józef Grzegorz (*1779 †?)

        C8 Marianna (*1782 †?)

        C9 Apolonia (*1785 †?) ∞ok. 1802 Jan Krzemiński (*? †?) de Jezierzany

        C10 Stanisław Jan Nepomucen (*1788 †?)

 

         + Franciszek KŁONOWSKI (*1777 †1777) {?}

 

         + Stanisław KŁONOWSKI (*1779? †1783) {?}

 

         + Paweł KŁONOWSKI (*? †?) de Nadorożna ∞? N.N. (*? †?):

           A1 Franciszek (*1807? †1833)

 

         + Ignacy{?} KŁONOWSKI{?} (*? †?) ∞? Teresa{?} N. (*? †?):

           A1 Marianna KŁONOWSKA (*1819? †przed 1847) de Tłumacz [d.71] ∞1839 Mateusz Żurawski (*1817 †?) de Jezierzany

 

            + Wojciech KŁONOWSKI (*? †?) de Słobudka [d.19? -> 14] ∞? Helena Hrehorów (*? †?):

              A1 Feliks (*1835 †?) de Słobudka [d.38] ∞1857 Antonina Sienicka (*1838 †?) de Tłumacz:

                 B1 Piotr (*1858 †?)

                 B2 Honorata (*1860 †?) ∞ok. 1879 Stanisław Korneluk (*? †?)

              A2 Karolina (*1837? †1852)

 

               + Ignacy KŁONOWSKI (*? †?) de Jackówka [d.25] ∞? Zofia Hołowata (*? †?):

                 A1 Franciszka (*1882? †?) ∞1900 Marceli Janowski (*1876? †?) de Jackówka

 

                  + Jan KŁONOWSKI (*? †?) de Słobudka ∞? Maria Kułynycz (*? †?) {r.g.}:

                    A1 Stefania (*1912 †?) {r.g.} ∞1931 Józef Wojdak (*1896 †?) de Gruszka

 

                  + Feliks KŁONOWSKI (*1870 †1919) ∞? Maria Kłodnicka (*? †?)

 

                  + Petronela KŁONOWSKA (*? †?) ∞ok. 1908 Ludwik Sokołowski (*? †?)

* Niewątpliwie wymienieni synowie Michała Kłonowskiego i Jadwigi Piotrowskiej - a to: Kazimierz, Wawrzyniec i Maciej vel Mateusz są tożsami z Kazimierzem, Wawrzyńcem i Maciejem vel Mateuszem, którzy udowodnili swoje szlachectwo w Halickim Sądzie Ziemskim w 1782 r. i zostali zapisani w "Poczcie szlachty galicyjskiej i bukowińskiej" pod nazwiskiem Klonowski. Wprawdzie przy legitymacji szlachectwa wymienieni wyżej nie podali herbu, ale Seweryn Uruski w "Rodzinie. Herbarzu szlachty polskiej" (tom 7) oraz Adam Boniecki w "Herbarzu polskim" (tom 10), za doktorem M. Dunin-Wąsowiczem, przypisali im herb Leszczyc.

Według tradycji rodzinnej poszczególne linie rodu nosiły następujące przydomki: Gacmany, Glaubery, Kudłacze i Marysieńki. Zmiana nazwiska Klonowski na Kłonowski może wynikać z jego zruszczenia, podobnie jak w przypadku: Biliński - Biłynski.

Zgodnie z informacjami zawartymi w herbarzach Bonieckiego i Uruskiego, w Galicji wylegitymowały się dwie rodziny, będące gałęziami rodu Klonowskich herbu Leszczyc, mianowicie: Kazimierz, Wawrzyniec i Maciej Klonowscy jako synowie Michała i Jadwigi Piotrowskiej, wnukowie zaś Andrzeja i Anny Wojnarowskiej (Halicki Sąd Ziemski 1782 r.) oraz Ignacy, Józef i Jan Klonowscy jako synowie Fabiana i Anastazji Berezowskiej, wnukowie zaś Jana i Anny Szadurskiej (Trembowelski Sąd Grodzki 1782 r.). Ciężko jednakże stwierdzić jak blisko były ze sobą spokrewnione.

 

Użyte symbole:

* - urodzenie

† - zgon

∞ - ślub

N. - nie znane imię lub nazwisko

N.N. - nie znane imię i nazwisko

- płeć męska

- płeć żeńska

[1]/[2]/[3] - pierwsze/drugie/trzecie małżeństwo

[1m]/[2m]/[3m] - dziecko z pierwszego/drugiego/trzeciego małżeństwa

r.ch. - rodzice chrzestni

np.: Jan Ewangelista - oba imiona nadane przy chrzcie; podkreślone imię używane później

 

STRONA GŁÓWNA

 

Proszę o zgłaszanie uzupełnień i sprostowań!

 

© Copyright by Adam Biliński 2006-2018

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2018